Моля за съвет - Хашимото, усложнения!

  • 1 781
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 822
Здравейте на всички.
От преди три месеца откриха това заболяване на сестра ми - автоимунен тероид на хашимото. Щитовидната и жлеза е много увредена. Започна да приема хормон - тирозин мисля, че беше, ако не се бъркам. Но точно преди Нова година го е спряла на своя глава и започват проблемите. Изпадна в много тежка нервна и психична криза. Сега се лекува, но след като намалиха успокоителните лекарства няколко вечери не може да спи и отново се чувства зле.
Искам да питам може ли някой да ми препоръча добър ендокринолог в София - и въобще добър лекар - да ми дадете някакви координати. Тя живее в Бургас, но явно там не я лекуват много адекватно и се налага да потърсим добър специалист.
Ще бъда благодарна също, ако някой, който е преживял или е чувал нещо по въпроса пише!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 603
Попитай в тази тема, момичетата сигурно ще помогнат със съвети и споделен опит http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339598.0
 Hug

# 2
  • Мнения: 19 473
Аз мога да ти препоръчам д-р Еленкова - от форума й взех координатите, преглежда в МЦ Асцедент в София. Макар че само веднъж съ ходила при нея останах много доволна. Има и други момичета във форума, които могат да ти дадат повече информация за нея.

# 3
  • Мнения: 822
Благодаря   bouquet
Сега четох тема за д.р. Начев от болницата по ендокринология в София. Някой може ли да ми даде актуална информация за него - и координати за връзка, ако може?

# 4
  • София
  • Мнения: 12 554
Чувала съм за д-р Катя Тодорова. Тук имаше тема за ендокринолози. Много я хвалят момичетата от Проблемното.

# 5
  • Мнения: 19 473
Благодаря   bouquet
Сега четох тема за д.р. Начев от болницата по ендокринология в София. Някой може ли да ми даде актуална информация за него - и координати за връзка, ако може?
д-р Начев по едно време преглеждаше в МЦ Панацея на ул. К.Иречек в София. Те имат сайт, ако искаш може да ги питаш дали още прави прегледи там.

# 6
  • Мнения: 646
д-р Начев 0888896843

# 7
  • Мнения: 822

Много ти благодаря   bouquet !

# 8
  • Мнения: 646
За нищо. Дано свършите работа.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт