момичета,да се сьмнявам ли.....

  • 3 932
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 725
Вчера се случи поредната неприятност в кьщи,но да  започна отначало-
сутринта излязахме сьс сьпруга на работа в 8 часа в  8.20 ч.ми се обадиха че апартамента гори,
за 5 минути бях в кьщи,но хольт беще изгорял./от запалена цигара на балкона хвьрлена от горе/
След час сьпругьт отваря тоалетната и като шурна вода  ,хайде наводнение/някой от пожарникарите я оставил малката чешмичка отворена/
Като се успокоихме се сетихме че в хола имахме пари на блока /ние сме касиери/ и те изгоряха.
 И накрая колежка ми вьрна заем сутринта и аз се сетих да прибера парите ,60 лв липсваха.
и това само за вчера .
скоро се запали газовата печка вьтре,после направихме наводнение,миналата седмица в 3 ч посреднощ се спуква гумичка на винтила на газта и започва да изтича газ..,,
Вече се успокоих ,но толкова неприятности не нормално..
За парите не се ядосвам ,те изгоряха за хиляди обзавеждане,просто споделям факта .
Радвам  се ,че сме живи и здрави и децата и 2ми кученца ,пак ще направим  апартамента.
е  да к ажа че преди 6 месеца   родителите направиха пожар изгоря половината кьща.от газова бутилка,20минути не можахме да се свьржим с пожарна ,точно тогава имаше и тел повреда ,нямаха и вода точно този ден,бащами получи инфаркт и накрая докато вдигни и бьрза помощ...,само неприятности.

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 21:49 от ra4eto

# 1
  • Мнения: 2 229
Ужасно, наистина. Confused Но не разбрах за какво да се съмняваш?

# 2
  • Мнения: 725
моята сьседка се занимава с разните ми магии ,намираме непрекьснато разни боклуци....дали нещо има наравено?
намерих 3книжки залепени посредата конец с вьзли в ьгьла на вратата,и други глупости
е разбирам, че се случват лоши неща но пьк все на нас ли?

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
обезглави я!

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Осветете апартамента и пръскай със светена вода входната врата всеки ден.Поръчай да ви четат в църквата Василиеви молитви.Разбира се ако сте вярващи.  Peace

Това,което описваш не е нормално-много неприятности за кратко време

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Егати ужаса....Незнам какво бия направила такава съседка Twisted Evil.
Каквото намериш го изхвърляй през рамо в течаща вода, но не го пипай с голи ръце-това знам.
В църква се четат Киприанови молитви-те са против магии, за Василеви нищо не съм чувала.
Това са освещаването и светената вода са ти го казали.
За мен магиите са много зловещи и опасни занимания, страх ме е от тези неща, но си забраних да им вярвам и да ги мисля.

# 6
  • Мнения: 40
На твое място бих се отказала от газовата бутилка. Явно не ви връзва с нея. Тая газ си е опасна работа

# 7
  • Мнения: 1 259
Mного неприятности на веднъж...явно ви завиждат някои хора... поинтересувай се дали няма някой който да потвърди дали има магии и съответно да я премахне.
Аз вярвам, че има такива хора, дето се занимават с тези неща...
Успех!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
.

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 00:05 от AlexaS

# 9
  • Мнения: 197
Моли се, искрено и от сърце и тогава нищо няма да ви заплашва! Peace

# 10
  • Мнения: 702
Аз съм сигурна, че може да има нещо, най-малкото може да е негативна енергия, насочена спрямо вас:(
Пример: Моето семейство - щастливо, живеещо в панелен блок. Тръгваме да строим кооперация - всичките ни приятелкси семейства ни завиждат и ни изоставят, кооперацията я замразяват, баща ми остава без работа, полу4ава язва, след което започва много добра работа, но има опасност да измести шефката си и тя го уволнява, като му казва, че повече работа няма да види никъде - баща ми полу4ава инфаркт. Прескача трапа, след това получава, диабет - овладява се, след това получаванещо на белия дроб, след това получава рак - с мета на 4ерния - е най-накрая го умориха!
Всичко това заедно с безпаричие, предателства, загуби на праи и заеми и т.н.!
Сигурна съм, че е имало нещо, което било насочено спрямо майка ми, защото баща ми беше хубав мъж, а на майка ми много й завиждаха за това и неговия род хи4 не харасваха, въпреки 4е тя постоянно им помага6е. Лелите ми се занимават с такива не6та. Пък може и да е от някой друг - много пъти сме намитрали изсъхнали полски цветя на вратата и разни други боклуци!Откакто татко почина, всичко сякаш утихна. Няма я ве4е тази негативна енергия, това напрежение и тази студенина в къщи:)Но го няма и него! Tired CryИмахме много завистници...
Откакто той почина, аз сама си казах, че трябва силно да вярвам в доброто и, че за всичко има възмездие, без да го желая и да ти кажа съм много по-спокойна и гледам реално на нещата. Не вярвам в гледачки и баячки, вярвам в негативна и позитивна енергия. И вярвам, че негативната може да бъде отблъсната с добро и положително мислене. Просто започваш да си мислиш, че сте силни и такива лоши и слаби хора, не могат да ви навредят. А ако имаш съмнения в определен човек, както пишеш, подай жалба и си издействай заповед!
Успех!

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 539
Няма значение дали се вярваща или не - освети си апартамента. bishop

# 12
  • Мнения: 2 821
в  8.20 ч.ми се обадиха че апартамента гори,
за 5 минути бях в кьщи,но хольт беще изгорял./от запалена цигара на балкона хвьрлена от горе/
Добре де, как така от запалена цигара хвърлена на балкона е изгорял хола? Влязла е през отворен прозорец/врата ли?

# 13
  • Мнения: 165
ами става лесно- на нас също ни се случи но бяхме в къщи и не успяхме да се запалим. От 8-ият етаж тъпака си пушил на балкона и си хвърля фаса който запалва всички висящи пранета по балконите надолу. Падаха горящи дрехи.
Ужас!
Аз също мисля, че трябва да си осветиш жилището  yes

# 14
  • Мнения: 599
Аз живея в другия вход.
Бях там като гореше, много съжалявам за случилото ви се  Hug.

По едно време и вкъщи все не ни вървеше и свекърва ми каза да си вържа едно червено въженце на входната врата отвътре.
После си сложих и икона на св.Мина вкъщи.Той е закрилник на дома и семейството.
Успех и дано бързо да се справите с ремонта.

Общи условия

Активация на акаунт