Vitaslim LINE

  • 93 809
  • 43
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 242
Случайно попаднах на това http://vitaslim.bg/kapsuli-za-traino-otslabvane.html, някой пил ли е това чудо /чувал ли го е изобщо/ и съответно има ли ефект? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 5
Здравейте,
Аз пия все още от Vitaslim Line, а от скоро пия наравно с тях и Vitaslim Beauty. Специално аз съм много доволна и от двата продукта. Аз исках да сваля 3-4 до 5 кг. естествено в най-проблемните части / дупето и краката/ и успях в доста кратък период от време. Прилагам си "домашен фитнес" и не ям хляб - нищо друго и ефекта беше явен още на 2-рата седмица. Сестра ми си беше купила Vitaslim Beauty, но тя е много непостоянна и не ги пиеше. Почнах ги на шега, видях че състава е много добър и от тях ми се заздравиха ноктите. Аз ги купих он-лайн, а сега ги виждам масово по аптеките. Моя съвет е ако сте "почитатели" на хранителните добавки да им обърнете внимание.

# 2
  • Мнения: 144
Заинтригувахте ме  може ли да ми кажеш колко струват?И от къде могат да се поръчат?

# 3
  • Мнения: 14
и аз пия Vitaslim line и имам резултат. Аз си го купувам от аптека Ремедиум на Гео Милев. Има го и в аптеката в МОЛа. Мисля,че можеш да си го поръчаш и през сайта им, но незнам дали не си плащаш доставката

# 4
  • Поморие
  • Мнения: 162
дайте повече инфо-колко хапчета са в опаковка, как се пият, колко струват и най-важното колко кила и за колко време сте свалили.

# 5
3 месеца не ли са много?

# 6
  • Мнения: 3 461
Тъкмо се чудех дали има вече пусната тема. Ива Якимова ги рекламира, заприличала е на чируз, но не знам дали на тях се дължи.

# 7
  • Мнения: 3 461
Да подбутна темата, че живо ме интересува. Grinning

# 8
  • Мнения: 1 424
За 1 път да ме заинтригуват хапчета за отслабване  Thinking Но по 3 хапчета на ден , 3 месеца не е ли много ?  Shocked Аз само хапчета трябва да гълтам...

# 9
  • Мнения: 9
а колко капсули са в една опаковка за да сметна до колко ми е изгодно

# 10
  • Мнения: 14
50 капсули са в една опаковка. Малко му е височка цената, но пък дава резултат.

# 11
  • Мнения: 9
а дали може да ми пишеш какви са резултатите при теб?Може и на лични

# 12
  • Мнения: 14
Последно си го купих за 49 лв. Но мже би се зависи от надценката на аптеката

# 13
  • Мнения: 14
а дали може да ми пишеш какви са резултатите при теб?Може и на лични
Мисля,че са 3 кг.. Направих грешка ,че не се премерих преди да започна да ги пия.

# 14
  • Мнения: 1 680
а дали може да ми пишеш какви са резултатите при теб?Може и на лични
Мисля,че са 3 кг.. Направих грешка ,че не се премерих преди да започна да ги пия.


А от кога ги пиеш, т.е за какъв период видя резултата?

Общи условия

Активация на акаунт