Пак започнаха да крадат коли???

  • 3 199
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
А някой знае ли каква е съдбата на онзи прашен джип със смачкан какак, който си седи до един билборд на Симеоновско шосе? Ей така си кисне там поне 5 месеца... Ако никой не го иска, да го взема, а?   Laughing

# 16
  • Мнения: 4 668
Нищо не проучват. Вчера ми се оплакаха за открадната чисто нова кола с пълна застраховка.
За новите съм съгласна . Те са друг случай .
Но не съм чула за открадната 10 г. кола с каско  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 817
И моята се опитаха да я крадат преди 3 месеца -неуспешно(за съжаление).Но те са били аматьори,защото ми бяха отскубнали кабелите за мигачите Shocked

# 18
  • Мнения: 1 247
Мисля, че не са спирали да крадат.

и аз така мисля Peace Peace Peace

# 19
  • Мнения: 7 110
Притесних се, че са пипнали един мерджан с много единици в номера.
нови кражби, чушки.
крадат си се коли, обират си се жилища, всичко си върви нормално.
  Peace

# 20
  • Мнения: 592
То щото няма криза и не са гладни - затова крадат! За кеф! Каското не е голяма спирачка - ако не дадеш откуп ти я оставят запалена някъде и няма пълно каско, защото няма кражба по НК. Ебав.а си е!

# 21
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Нашата, ако я откраднат ще ни направят услуга. Поне така твърди съпругът ми заради застраховката...  Thinking
И на нас.От застраховката ще вземем повече,отколкото е реалната й цена/вече/ Joy

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Ами те не са спирали.
Но вече повечето са застраховани, крадат основно тези, които нямат каско. Един вид те подсещат да се застраховаш. Т.е. всичко си е постарому. Само дето сега не им викаме мутри, а "бизнесмени застрахователи" и не ходят  с анцуг, а са "добре облечени".
Преди две години на моя приятел му откраднаха колата пред блока, като каското беше изтекло преди два дена и той беше забравил да го поднови. В полицията му казаха "ами така е като сте забравили... най-вероятно ще ви се обадят". И така и стана още на същия ден му върнаха колата срещу сумата за нова застраховка плюс 2000лв. "глоба". Но пък всичко по колата си беше ОК. Имаше чанта с документи и телефон и не ги бяха пипнали. В жабката имаше и пари, които също си стояха Shocked Бяха взели само едно DVD явно им е харесало.

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
не знам дали се крадат коли, но съвсем наскоро ми откраднаха от колата сидито. идиоти  Close

# 24
  • Мнения: 9 481
Миналата седмица са се опитали да откраднат колата на кума ни-също Джип Сузуки Витара  Rolling Eyes, също вехта  /не знам точно коя година е/..може да са я закъсали за части Thinking

# 25
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
А някой знае ли каква е съдбата на онзи прашен джип със смачкан какак, който си седи до един билборд на Симеоновско шосе? Ей така си кисне там поне 5 месеца... Ако никой не го иска, да го взема, а?   Laughing

Пред нас от пролетта стои така един ударен Опел. Желаещи да има?

# 26
  • Мнения: 1 484
На   моя  девер  се  опитаха  да  откраднат  Фолтсваген  Пасат  комби  не знам  точно  годината  но  не  много  нов,щото  го  ползва  за  работа.Не  са  можле  да  я  за палат  а  само  взели  инструментите му  за  около  1500  лв.Аман  от  крадци  вече.Пред  нашия  блок  за  1   нощ  касетофоните  на  3  коли  са  взели

# 27
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Ама верно май  пак са започнали. Имаше период, в който кражбата на автомобили не беше толкова масово явление.
 Ама кризи колкото искаш- газова, световна, н`ам к`ва си.............

# 28
  • Мнения: 2
Всъщност кражбите чувствително бяха намалели,но сега пак се увеличават.Не знам защо...кризата ли има принос,що ли  Thinking?

# 29
  • Мнения: 950
Всъщност кражбите чувствително бяха намалели,но сега пак се увеличават.Не знам защо...кризата ли има принос,що ли  Thinking?
Точно кризата е причина да се активизират някои  "деятели "

Общи условия

Активация на акаунт