Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Пазаруване от чуждестранни сайтове
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София

Някой поръчвал ли е от provea.com бельо, вече над 2 месеца ми бавят поръчкат аа не мога д анамеря никъде телефон за да попитам, ако сте поръчвали на фактурите знам, че им ателефони за връзка на клиента с тях
Цитирай

София

Тук има тема за това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278879.0
Цитирай
Аз си поръчах промоционалното бельо на PROVEA, и след около месец ми изпратиха не това, което исках. Тогава им се обадих по телефона и ми казаха да върна това, което съм получила и да чакам да си получа това, което съм поръчала. Телефона е 02/8118556. Ще те питат за клиентския ти номер. Успех
Цитирай

някъде там

мое мнение е, че нещата им не си струват  Peace
Цитирай

ne sam si pora4vala belio ot tazi marka no moq priqtelka raboti kato konsultant i tvardi 4e v deistvitelnost ima hubavo belio samo deto razmerite se razminavat s na6ite standarti s edin ili dva razmera az sa6to smqtam da si pora4am ima hubavi Very Happy Very Happy Very Happy
Цитирай
Здравейте,
Поръчвала съм бельо от тях, но не получих това, което искам. При опит да го върна ми предложиха да го задържа като подарък в случай, че потвърждавам първоначалната си поръчка. Направих го, но втората доставка също не е това, което поръчах. Очаквам трета....
Цитирай
Искам да споделя какъв шок преживях с provea.com! И аз може би като много други си поръчах от промоционални артикули през месец март 2008г, когато ги рекламираха усилено. Получих писмо от пощата и отидох да ги взема / такава е процедурата /. След което заплатих дължимата сума. В брошурата, която получих с поръчката беше описано много ясно, че от сега нататък ще ми изпращат артикули - мисля, че промоционални и ако не искам да ги закупя ще трябва да ги върна, а ако не искам да ми ги изпращат да се обадя на телефона за връзка. Така и направих. Обадих се и отказах тази услуга, тъй като размера S се оказа по-голям от очакваното. До тук добре, но..... Преди 1-2 дни получавам писмо от тях, на което с големи букви пишеше ЧЕТВЪРТО ПРЕДУПРЕДИТЕЛНИ ПИСМO / както разбирате това беше първото писмо, което получавам от тях /. И в него какво да видя - Дължима сума 85.60лв  #Crazy Тази сума включва артикул, който е с дата Август 2008г и още един от Октомври 2008г, които са напълно непознати за мен. И двата са на стойност по 36.80лв и допълнително към общата дължима сума са добавени 12лв наказателна такса за уведомяване / лихви. Веднага се обадих в Отдела за обслужване на клиенти, за да направя справка как точно се е случило това недоразумение и как трябва да процедирам от тук нататък. Попаднах при изключително любезно момиче, което ме изслуша търпеливо и след това ми каза, че занулява тази сметка и сумата вече е изтрита  newsm78  Питам се как става това? Изпращат ми писмо със ПРОСРОЧЕНИ задължения, в което пише, че ще предадът досието ми на съответните органи, а в същото време с едно обаждане ми изтриват дължимата сума. Имах задължения за нещо, което нито съм поръчвала, нито съм получавала. Но представете си, че не бях получила и това четвърто писмо и се стигне до там, че наистина изпратят досието ми за некоректен платец.....
Цитирай
Вижте това:
PROVEA са измамници според мен и съпругата ми. За нас няма съмнение.
Цитирай

Пловдив

az si vzeh promocionalnia komplekt edin za men edin za magat mi.Ostanah dovolna i daje mart mesec poluchih /sled kato so pora4ah i dopalnitelnata oferta/vtorata porachka za magamiqa drugite koito neiskam da poluchavam gi otkazvam na poso4eniyat telefon ili po internet.Zasega sm dovolna i vsi4ko si nosimqne sam imala problemi s dostavkata ili s razmerite
Цитирай
Аз си поръчах в края намесец януари си поръчах от промоционалното бельо и още
го чакам.Писах им,а те ми отговориха,че се загубило и куп извинения.След това пак им писах и отговор и не получих.Така,че  не са сериозни.
Ива  Ананиева
Цитирай

Миналата година и аз си поръчах от там бельо, за мен и за мъжа ми. Моето го получих след два месеца и размер S ми беше голям, та го подарих на сестра ми. На мъжа ми боксерките дойдоха преди един месец, даже вече бях забравила за това. Но вчера получих и аз четвърто напомнително писмо (до сега не бях получавала други), че не съм си заплатила сумата и сега ще им се обаждам да видим какво са объркали.
Цитирай

на косъм

и аз поръчах, не получих нищо, от пощата го върнали,после дойде друго,платих им го, а те ми писаха писмо да го платя пак.номерата не отговарят .писах им гневно писмо,пратиха ми нещо което не съм поръчвала  и им го върнах ,изнудвачи ooooh! #2gunfire #Cussing out
Цитирай
Абсолютна измама са. След просрочване на поръчката ми, пристигна нещо толкова невероятно и смешно/ бельо/, че веднага го върнах по пощата. Но след още два месеца получавам друга пратка с нови предложения, които не съм поръчвала, и естествено ги върнах. Но каква ми беше изненадата като получих предупредително / по скоро заплашително/ писмо да заплатя сума от 68 лв. без лихвите  Laughing  за нещо, което съм върнала . Това са измамници и изнудвачи. Пазете се от поръчки по Интернет.
Цитирай
02/811 85 56-Provena     Pazaruvah nisto osobeno
Цитирай
чесно казано до сега не сам имала проблеми с тази марка.Попаднах на една тяхна реклама в едно списание при, което много ми хареса комплекта,който предлагаха и реших да си го порачам, а и не беше скъпо(15лв.).  Дори вчера реших да си порачам на ново друг комплект само.че на страницата им в интернет и се надявам порачката ми да доиде до 1 месец, както беше с предната. И искам да отбележа,че оспях да си налучкам размерите   Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора