И Бабинден, и Св.Валентин - празнуваме в ДОБРИЧ и се веселим (52)

  • 19 301
  • 310
  •   1
Отговори
# 60
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
Боре за същите говоря. Нашето е на Чиполино.

# 61
  • Добрич
  • Мнения: 958
Нели и аз бях търсила, но такова нещо не се намира втора ръка.
Що се отнася до ваксините - против тях съм.

# 62
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
ние имаме такава, но ми трябва за другата стая. Иначеточно това му е леглото. И наистина - няма втора ръка такива  Peace  Благодаря Ви!   bouquet

аз...  Blush обаче, имам още една  питанка - подочух, че отсега трябва да си подам молба за ясла и градина.  #Crazy Има ли нещо вярно?  newsm78

# 63
  • Мнения: 2 821
Нели, можеш да си подадеш молба от сега с цел да си запазиш място. Има наредба на общината, че молби се подават в годината, когато детето ще тръгне на ясла/градина, но не се спазва.

# 64
  • Мнения: 377
Нели и аз така знам , че молба се подава в началото на годината , в която ще пускате детето.Но минала година директорката на градината на Гого каза , че за две години напред имала подадени молби и повече от половин оформена група. а има и нещо друго и сега в някои градини приемат деца по никое време - така че ..... незнам какво  да те посъветвам!
За кошарите много съжалявам , че не си купих такава като се роди Гого .Липсваше ми наистина .

# 65
  • Мнения: 71
Нели,здравей без да искаме се срещнахме тук,но не знам дали се сещаш коя съм?Аз се разрових в един сайт и се продава такава кошара за 50лв.но не са от Добрич.Ако те интересува ще ти го пратя.

# 66
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Нели,здравей без да искаме се срещнахме тук,но не знам дали се сещаш коя съм?Аз се разрових в един сайт и се продава такава кошара за 50лв.но не са от Добрич.Ако те интересува ще ти го пратя.


Напомни ми - да се сетя  Blush Blush

Благодаря Ви на всички за мненията и съдействието!   bouquet Май ще трябва да разучавам за ясли и ДГ. Вие сте запознати - от кои сте доволни и от кои не? Знам, че за всички ще има плюсове и минуси, но сега започвам с проучването им  Rolling Eyes

# 67
  • Добрич
  • Мнения: 298
Еййййййй, Цоци каква торта само си спретналаааааа  chef, признавам те , ти и по тестяните работи си майстор  chef  bouquet

Макарена, моето момиченце ходеше на предучилищна целодневна. Много доволна бях.

За яслите какво да кажа лично аз съм доволна от Чамурлийски и от Първи Юни ( до хуманитарна гимназия). В същност аз от други нямам лично впечатление Laughing


Честит Рожден Ден на Хриси с малко закъснение.

Сисе, какъв ти е номерът на колата?????????? Днес карах мисля си , че след теб , мигах, светках с фарове, но тииииии никаква реакция. Пък, ако не си била ти сигурно съм ухажвала някоя друга мацка .

Хайде лека вечер на всички Hug

# 68
  • Мнения: 10
В интерес на истината досега четох ли, четох страничките от темата, че чак не е за вярване....
 При нас общо взето нищо ново, като изключим че Виктор продължава да кашля и е при моите  родители,а каката ходи на детска градина ..... Между другото ми трябват отзиви за детската градина, която е до СОУ ,, П.Р. Славейков ", незнам кой номер е.... сигурно се сещате за коя градина пиша. Мъжът ми има някакви планове есента да дадем Виктор там, тъй като каката имаме идея да е в Славейков 1 клас, та затова и малкия да е наблизо, а и да ние е по - удобно с транспорта ( т.е.  с колата)... , т.е  маршрута ни сутрин да е в една посока.... Пусти икономии на нафта  На срещата в Сплендид от Макарена, ако не се лъжа не чух нещо хубаво за тази градина............. ??! Лошото е че и от още една майка, която не е форумска мама също не чух положителни отзиви, пък незнам..... Не че имам някакви кой знае какви изисквания към преподаватели и  условия, но...... В интерес на истината тайно се надявам да не приемат малкия в градината до Славейков и да е в същата градина където е  Християна ( зада Хуманитарна гимназия)......... Приятна вечер на всички  newsm51

# 69
  • Добрич
  • Мнения: 193
Добро утро.Черпя ви по едно кафенце Simple Smile
Ние се върнахме в понеделник вечерта от Велинград-хареса ми Simple SmileВъздуха е много хубав,градчето спретнато..бива..,макар,че толкова дълъг преход за първи път ми е и ме разби Simple Smile
Ние сме зад хуманитарна гимназияя градината и горе-долу съм доволна....Има ли някой в Градината на ул.Сан Стефано,незнам кой нпмер е???
Диде,3307 е,къде?И да си пресвяткала хич не съм видяла Sunglasses Hug
Лек ден.

# 70
  • Мнения: 97
[Макарена, моето момиченце ходеше на предучилищна целодневна. Много доволна бях.
  А в кое училище???
Добро утро и от мен, благодаря  за кафенцето!!!

# 71
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро.  bouquet
Да дам набъзо номерата на градините, които ви интересуват. Wink
По Сан Стефано, което също е близо до Славейков, е номер 10.
Другата градина, която е пак близо до Славейков, но в посока центъра на града, е номер 8.
Обикновено за градините в центъра (8 и 9) има голям наплив, а те са малки (малък брой групи) и не могат да поемат всички желаещи.
То така или иначе вече е проблем навсякъде с приема, тъй като търсенето е много по- голямо от предлагането... в повечето случаи.

А, да, за предучилищаната. Дъщеря ми беше на полудневна към училището, в което ходи сега. Аз бях много доволна.
Най- вероятно и малкия ще дам в полудневна, но имам време още да мисля.

Хубав ден ви желая!!! 

# 72
  • Мнения: 11 607
Скъпа Диди, Честит Рожден Ден!!!!!!! Бъди здрава, много щастлива и винаги толкова широко усмихната! Обичам те!

# 73
  • Добрич
  • Мнения: 958
Честит рожден ден, Диде!
Много здраве, късмет и любов!


# 74
  • Мнения: 2 821
Диди, честито и от мен! Бъди здрава, много обичана и щастлива! Весело празнуване!

Общи условия

Активация на акаунт