Свети Валентин наближава...

  • 3 867
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 003
Наближава един от най- хубавите празници...
                                                                     Heart Eyes  Деня на влюбените  Heart Eyes
С какво ще изненададе любимия си човек за този празник?
         Какво пожелание ще му пратите като съобщение по телефона?
                  Измислили ли сте какво ще напишете на (честитката) Валентинката?

# 1
  • Мнения: 1 878
Никаква честитка, никакви съобщения. И двамата сме антиромантични и предполагам, че ще празнуваме не Свети Валентин, а Трифон Зарезан  Mr. Green нищо, че моичкият е чужденец.

# 2
  • София
  • Мнения: 903
Празнувах св.Валентин, когато бях тийнейджърка. Сега предполагам ще се почерпим с някое хубаво червено винце за Трифон Зарезан, както го правим всяка година.  Заради детето може да сложа някой и друг балон сърце вкъщи - тя много им се радва.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
уфффф пак ли ....

# 4
  • София
  • Мнения: 3 064
Айдеее, следващата истерия, тамън мина Коледа. Не съм фен на този празник, лошо ми става от сърчица и розови меченца, това е положението. По случай Св. Трифон, може да пийнем някое хубаво вино, но това си го правим и без повод Mr. Green

# 5
  • Мнения: 817
  Не го празнуваме.

# 6
  • Мнения: 1 897
Най-много да си спретнем някоя по-засукана вечеря у дома или пък да идем на кино и след това да похапнем някъде навън.

# 7
  • Мнения: 599
Ние се изненадваме и обичаме всеки ден, а не по един път в годината.
Не го празнуваме.

# 8
  • Мнения: 53
Уффф, аз много се надявам за Св. Валенти моето мило да ми подари кола  newsm03.
Ама той дали знае.... Laughing

# 9
  • Мнения: 1 878
Уффф, аз много се надявам за Св. Валенти моето мило да ми подари кола  newsm03.
Ама той дали знае.... Laughing

Леле dre@mer, че то щом за Св.Валентин ще ти подари кола, то за Коледа трябва совалка да ти подари Mr. Green Блазе ти Peace

# 10
  • Мнения: 301
Този празник не го празнуваме. Празнуваме си Трифон Зарезан  Mr. Green.
Мъжа ми не си пада много по романтичните изпълнения. Не мога да кажа, че разните му там сърчица ми липсват. Може би все пак е романтичен моя мъж, защото винаги ми подарява подарък - за Трифон Зарезан, естествено. Миналата година ми подари колие и обици. (по-скоро Валентиновски подарък ама ..)
Изненади по горепосочените причини не съм му правила.  newsm78

# 11
  • Мнения: 53
Уффф, аз много се надявам за Св. Валенти моето мило да ми подари кола  newsm03.
Ама той дали знае.... Laughing

Леле dre@mer, че то щом за Св.Валентин ще ти подари кола, то за Коледа трябва совалка да ти подари Mr. Green Блазе ти Peace

А -не бързай много да ми завиждаш! Той ако ми направи тоз подарък, ще важи за няколко години /ако не и десетиления/ напред. Laughing

# 12
  • Мнения: 2 388
Този празник направо ме разбива. Цялото това кардио ми идва в повече.
Навсякъде сърца, магазините за играчки пълни.
Мъжете ходят немили/недраги в търсене на поредния безумен подарък, защото любимата трябва да получи нещо си, иначе лошо.

Предполагам, че ще бъдем в някое заведение, както сме си по принцип. Ние по принцип празнуваме винаги нещо си, дори това, че сме живи.

Аз ще получа букет рози, защото ги обожавам.

Приятелят ми ще получи някоя свещена глупост, защото, като всяка година няма да устоя и ще се поддам и аз на Валентинската лудост.

Честитки ( картички ) няма да има, нито от моя, нито от негова страна.

# 13
  • Мнения: 573
Не го харесвам този празник ,малко в повече ми идват всичките плюшени  червени глупости ,залели магазините.Чудя се и на мъжете ,които само на свети валентин и 8- ми март се сещат ,че трябва да се подари цвете на любимия човек Close

# 14
  • Мнения: 1 217
Мъжът ми не го уважава този празник.
Много пъти съм се цупила и карала,че нямам поне едно цветенце.Но той си е упорит.
И сега просто не празнуваме нищо.Защото нито се обичаме,нито пиеме вино.Тъжно,много тъжно.

Общи условия

Активация на акаунт