Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Детски ясли и градини
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте!
Надявам се не повтарям вече съществуваща тема, но на търсачката нищо не ми излиза. Интересува ме 12 ЦДГ Олимпийче, а също така и впечатленията ви от другите градини в райони Триадица и Сердика - Преспа, Буката, Дядовата ръкавичка, Алиса, Братя Грим, Приказен свят, Звънче, Д-р Ангушев, Талант.
Предварително ви благодаря за информацията и споделения опит!
Цитирай

София

Здравей Кети,
бях записала дъщеря ми първоначално в 12 ЦДГ - филиала на ул. Христо Белчев. След като 2 месеца имаше големи проблеми с адаптацията, реших да потърся друга градина. Приеха я в 113 - на Преспа. Там свикна сравнително бързо, самата градина е по-просторна, двора за игра също, въпреки че не е нещо кой знае какво (но пак е по-добре от малката асфалтирана площадка на 12-та). За съжаление нейните госпожи вече не работят там.
От линийката ми виждаш, че иформацията ми леко е започнала да остарява, но ако нещо друго конкретно те интересува ще се радвам ако мога да съм ти полезна  Hug
Цитирай

София

Здравей!
много ти благодаря за отговора! А има ли достатъчно легълца в Преспа, че разправят неща от сорта, че децата спят на дюшеци по земата (което прочетох и за 12-та, де... та не зная до колко да вярвам)
Цитирай

София

да, на земята спяха. Купувахме и дюшечета в първа група. За съжаление спяха и играеха е едно помещение. Чак в 4-та група ги преместиха и имаха отделно спално с легълца. Когато напускахме вече щяха да намалят броя на групите, за да могат да осигурят отделни помещения за спане на всички, но дали са го направили не мога да кажа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.