мноооого бледа тестова черта

  • 111 315
  • 912
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 16
Здравеите и от мен,след 4 положителни теста и преглед при лекар след тестовете на които ми казаха че не виждат нищо изчаках около месец и пак съм на лекар в сряда....надявам се че всичко ще е ок и в сряда пак ще пиша....Вече се появи сутрешното гадене,болките в гърдите....ще видим в сряда...стискаите палци

# 901
  • София
  • Мнения: 2 901
Здравеите и от мен,след 4 положителни теста и преглед при лекар след тестовете на които ми казаха че не виждат нищо изчаках около месец и пак съм на лекар в сряда....надявам се че всичко ще е ок и в сряда пак ще пиша....Вече се появи сутрешното гадене,болките в гърдите....ще видим в сряда...стискаите палци

Ти, ако ичакаш и още няколко седмици, направо на фетална морфология можеш да отидеш. Шегувам се. Желая успех!

Трябвало е на друг лекар да отидеш максимум седмица по-късно. Фолиева киселина пиеш ли?

# 902
  • Мнения: 16

Ти, ако ичакаш и още няколко седмици, направо на фетална морфология можеш да отидеш. Шегувам се. Желая успех!

Трябвало е на друг лекар да отидеш максимум седмица по-късно. Фолиева киселина пиеш ли?
[/quote] Горе долу си права  имам здраво бебче и до края на месеца трябва да съм направила феталната морфология

# 903
  • Мнения: 28
Здравейте момичета,изчаках да мине предполагаемият цикъл,и вече съм с 8 дни закъснение,снощи направих един тест и втората чертчика се показа много бързо и е много плътна и наситена .А вие как се чувствате ,споделете как се развиват при вас нещата Simple Smile

# 904
  • Мнения: 2 358
Иха, толкова положителен тест не съм виждала никога. Честито !

# 905
  • Мнения: 17
Здравейте момичета искам да ви попитам преди една седмица си правих тест и имаше втора много бледа черта по принцип днеска трябва да ми дойде но не ми дойде за сега но се  чувствам много странно главоболие като стана от леглото ми става много лошо незнам какво ми става Simple Smile

# 906
  • Мнения: 2 358
Ами направа си пак тест и ще разбереш какво ти е положението със сигурност

# 907
  • Мнения: 29
Здравейте, момичета. Виждам че темичката е стара, но много се надявам някоя от вас да откликне на проблема ми. Последната М ми беше на 22.01, а от вчера имам кафеникаво зацапване. Днес сутринта си направих тест (уринен) и втората чертичка е много, ама много бледа. Даже първоначално не я видях, но после като се загледах имаше прозрачна чертичка. С Хашимото съм и пия Л-тироксин 50мг. Дали тази бледа чертичка е това, за което мечтая или просто има някакъв проблем. Благодаря ви предварително.

# 908
  • Мнения: 9 382
Според мен е някаква грешка. Направи си втори тест и отиди на лекар, ако се наложи. Практически невъзможно е на 22.01 да ти дойде МЦ,а на 2.02 да си бременна. Ние няма какъв друг съвет да ти дадем. Успех и дано се сбъдне това, за което мечтаеш. Hug

# 909
  • Мнения: 5 468
Би трябвало сега да наближава овулацията, но дори и да е била ранна е много рано за тест. По-вероятно е да си видяла изпарителна чертичка.

# 910
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз пък ти препоръчвам да отидеш да се тестваш в лаборатория за бета ЧХГ и ако е положителен след 48 часа повтори изследването и ако не нараства правилно потърси веднага гинеколог.
Не искам да те плаша, но миналата година бях в подобно положение и се оказах с извънматочна бременност.

# 911
  • Мнения: 29
Благодаря момичета. Днес е петък и нямам възможност да ходя никъде, но в понеделник живот и здраве ще посетя гинеколожката си. Дано да не е това, което с споменала Shokoladche, че направо не знам.... Преди години имам 2 спонтанни аборта, но мислех, че са следствие на не диагностицираното ми Хашимото. Много зле ги преживях, сега пък това.  newsm45

# 912
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Това, че при мен е било така не означава, че и при теб ще е същото. Написах го, за да имаш едно наум и да не оставяш нещата така.

Може да е било наистина грешка в теста и той да си е негативен.

Общи условия

Активация на акаунт