Помогнете ми!

  • 891
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Имам проблем - цикълът ми протече за много по-кратко време от обикновено. Не знам дали това има общо, но от 2 дни чувствам болка при уриниране, ходи ми се по малка нужда много често. Имам чувството, че постоянно ми се ходи до тоалетната, а като отида има съвсем малко урина. Болезненото уриниране не спира. През останалото време не ме боли толкова много, но имам известна болка.
Някоя от вас имала ли е подобен проблем? Как сте го разрешили? Моля помогнете ми!

# 1
  • Мнения: 2 082
възможно е да е цистит.без ходене на лекар няма да стане...пусни една урина,а през това време пий повече течности и чай от мечо грозде.има и  билкови хапчета-цистон,но е възможно да си за антибиотик

# 2
  • Мнения: 206
Най-вероятно е цистит,но задължително отиди на лекар.На мен лично ми изписаха нолицин и мн. ми помогна, още на първия прием почувствах облекчение.

# 3
  • Мнения: 1 484
Свекърва  ми  има  цистит  и  е  със  същите симптоми  като  твоите  .Най  добре  си направи  един  преглед.Дано всичко  е  наред  скорошно  оздравяване.

# 4
  • Мнения: 14
Доста прилича на цистит.Иди на лекар. Особено неприятното на цистита (освен всички изброени от теб симптоми) е, че понякога се обръща в хроничен, а той вече е доста упорит. Бързо оправяне ти желая.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 571
възможно е да е цистит.без ходене на лекар няма да стане...пусни една урина,а през това време пий повече течности и чай от мечо грозде.има и  билкови хапчета-цистон,но е възможно да си за антибиотик
Съгласна съм, но не пий нищо, което не ти е предписано. Най-вече билки. Мечото грозде много вреди, ако има възпален бъбрек - например.

Общи условия

Активация на акаунт