Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

Varna

Доста странен въпрос задавам май , но сега като вечеряхме с съпруга ми той ми каза че като ме гледа докато ям за вечеря гледката била потресаваща и грозна ... Много бързо съм ядяла и съм се тъпчела мисля че има нещо вярно и незнам защо ям с такъв апетит и неистово искам всичко да свътши по бързо ... И то не е през цялата бременност ами от скоро от както съм влязла в 7-мия месец и предимно вечр ям така ...  newsm78
Цитирай

Ами аз бих му теглила една ... Rolling Eyes
Няма значение как ядеш, а какво. Освен това сега не е време за диети, ако качваш нормално, не се притеснявай.

Аз бях обратното, като спрях алкохола и цигарите, апетитът ми се изпари, всяка хапка беше свързана с усилие  Tired

Цитирай

София

Похапвам здравата Embarassed Но на моменти. Някои дни ми се яде много и ям безотговорни количества, други дни и съвсем скромни количества ме "издуват" и ми е тежко. Странна работа е това бременността.
Цитирай

До сега не съм се тъпкала,ядях,по колкото ми се ядеше.Ноооо,,от както влязох в 9-я постоянно мисля за ядене и за това какво да прилапвам от време на време Tired
Ужас Mr. Green
Цитирай

Русе

Много нетактично ти го е рекнал... Crossing Arms

Аз имах по-голям апетит в началото като че ли.Сега почти не ми се яде,усещам си корема пълен постоянно и почти винаги имам чувството че съм нахранена Laughing.Ако понякога хапна повече или се ''нахвърля'' върху храната и я изям за норматив,после се чувствам много зле(дискомфортно и подуто),и гледам да не се случва.
Цитирай

София

Колкото по-бременна ставах, толкова повече апетит ми се отваряше. Да се чуди човек къде оставаше място за толкова храна. Имаше дни, в които можех да изям цял вол. Също така можех да схрускам някой с все парцалките, ако ми направи забележка как или колко ям  Twisted Evil
Цитирай

Тъпчех се, да. Но явно съм изглеждала много страшна, защото такива думи не излязоха от устата на мъжа ми. Hug
Цитирай

аха тъпчех се и затова сега съм на диета  Sick
сигурно съм била и аз такава гледка
Цитирай

София

Чак да се тъпча - не, ама си ям порядъчно. За бързото лапане и аз се хващам от време на време, че го правя. Особено като ям супа, много бързам. От малка ми е останал навик да ям течни храни с малка лъжичка, а когато супата е по-бульонеста, се изнервям с тая лъжичка и накрая направо си я изпивам  Mr. Green  Не са рядкост и дните, особено почивните, когато нон-стоп ми се нагъва нещо и на всеки час мушвам по някоя калорийка в тумбака. То ми и личи вече  35

Никол, евала! За първи път чувам някой, който отказва цигарите, да страда от липса на апетит. Направо ти завиждам. Аз само от спирането им качих 6 кила  Sick
Цитирай

Не съм се тъпчела никога Naughty Просто имах повечко апетит Blush

Колко теми си изпонапускала??? ooooh! ooooh!
Цитирай

Да,хващала съм се,но още докато бях бременна.  Rolling Eyes
Цитирай

Май не, не са ми правили забележка. Сигурно защото спазвах режим, или пък им е било неудобно.
Не ми пука, честно казано.
Цитирай

Някъде по Дунава

По принцип нямах повишен апетит докато бях бременна,хапвах нормално.Но е естествене в края да се храниш повеченали бебето сега расте най много.
Цитирай

Sofia

Ми аз май не се тъпча,но елате да видите мъжа ми-яде все едно всеки момент някой ще му вземе манджата-бързо и по много 35
И в бързината доста неща сътветно отиват на килима,вместо в устата.
Цитирай

35 хахаха извинявай ама не се стърпях 35

не напразно моя мъж ми казваше "Ламя" докато бях бременна и сутрините като ме видешее и "Оооо ламята стана, сега от всичко по много нали? Mr. Green Mr. Green Mr. Green" ама хич не ме  беше срам, ядях си колкото искам Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора