Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 ян. 2009, 20:59 ч.

Какво похапвате най често ?

• 5 705
  • 190
  •   1
Отговори
  • Varna
От както съм забременяла немога да кусам месо ям много рядко и то предимно пилешко като видя свинско просто ми се повдига а минах вече тези периоди на миризмите и повдигането !А толкова много обичам да ям картофи че ако има едно лесно мога да ям по 3 пъти на ден само това всяккак направени ....

# 1
  • София
Нямах такива проблеми по време на бременността. Единственото беше в 3-4 месец, когато изядох промишлени количества компоти от праскови и ягоди.
Но отвращение от храни - не.

# 2
Каквото и преди бременността, никога не ми е ставало лошо, нито ми се е пвдогало, нито ми се е дояждало нещо.

# 3
Наблягах основно на кисели краставички, майонеза и ягодово сладко. Embarassed Поотделно разбира се. Joy

# 4
  • Варна,морето,сините вълни...
Пьржени картофи сьс сирене и сладолед Laughing
Повдигаше ми се от кола,а иньче я обожавам.

# 5
През първата си бременност изпитвах отвращение към пилешкото, а изяждах промишлени количества пресен чесън. Сега нападам пагетите, макар че зная, че не са толкова здравословни. Не ми се ядат изобщо яйца. Заглеждам се по плодовете, правя си и зеленчукови сокове - морков, цвекло, чушка.

# 6
  • София
Вредни неща!  Laughing Laughing Laughing
Сериозно. Само тесто, мазни подли банички, тутманици и бутерки. Също и мнооого пържени картофи... Embarassed
Гледам да си ям и здравословна храна - плодове, салати, но това което ми е на сърцето в момента са... вредните храни Mr. Green

# 7
Първо бях на банички,после минах на меденки и продължих на толумбички. smile3521
От както съм забременяла се отвръщавам от лимони.

# 8
  • Русе
Mного ми се услажда италиянската кухня-пица,макарони,спагети..Мандарини и портокали хапвам в промишлени количества понякога Laughing
Не ми се яде месо,никак Rolling Eyes
Но чак да се отвращавам от някои храни-не,няма такива Wink

# 9
  • В светлината на слънцето
Аз и двата пъти нямах особени предпочитания и не си промених режима на хранене. Не се и случи в 3 часа през нощта зверски да ми се дояде нещо и да тичам към хладилника. Но не при всички е така. Има мами, които се отвращават към месото например, а други ядат предимно това. Моят съвет е да си хапваш от онова, което много те изкушава, но все пак гледай да е здравословно менюто ти. Peace

# 10
  • Някъде там на юг...
Задължително закусвах с някоя мазна баничка или някое от производните и  Embarassed Минах през период, в който като луда пиех боза.  Унищожих около 50-60 компота от круши  Crazy При минус 14 градуса навън пиех задължително студена кола Crazy Отвращаваха ме разни там пържени меса  Sick

# 11
  • into the blue
Не съм изпитвала отвращение,нито ми е прилошавало от дадени храни,
напротив хапвах си добре. Mr. Green
Но най-много обичах шоколад и пица.  Grinning

# 12
  • Sofia
Бях доста по-капризна преди да забременея.Сега май всичко ми се яде и то по всяко време Joy.Само сладкиши,шоколади не обичам и това си остана така и сега-не ме съблазняват хич.

# 13
  • у дома
Като бях бременна ми се ядеше все нещо кисело. Този период продължи 2-3 месеца и след това отшумя.

# 14
  • Някъде по Дунава
Докато бях бременна не ядях чушки,а по принцип ги харесвам,но налитах на филии със сладко,които по принцип не ям.Абе хормони.............. Grinning

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт