Тайната на дългата и здрава коса - 56

  • 61 941
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Довечера смятам да го пробвам.... smile3508 Работим, работим... С това не бива да се прекалява. Crazy

Мисля си за содата... Някъде в темите за домашната и алтернативната козметика прочетох, че содата създавала алкална следа и затова не е добре да се ползва. Може би ако след отмиването се сложи малко оцет и после балсам ще е по-добре.
На мен много добре ми се отразява содата на лицето, но вече ще комбинирам с лимонов сок.

Сега всъщност не знам какво да пробвам първо - содата или балсама! baby_neutral

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 10:49 от Анонимен

# 46
  • Мнения: 776
Я кажете в Пловдив къде ги има тези ампули с жен-шена?  Crossing ArmsПродават ли се отново в Зарата? Thinking Много ми е трудно излизането с малкия и питам, че да не се разхождам напразно? ooooh!
Освен това аз не разбрах, тези ампулки на измита коса ли се слагат или преди баня и се отмиват после?!?  ooooh! Не зная защо но не обичам, по скоро ме домързява да слагам най-различни маски и ампули преди да си мия косата. Само от маската с Тривитамола НЕ се отказвам, заслужава си макар, че съм я правила само 3 пъти все още. Peace
Да, в Пловдив ги има в Зарата, аз си ги взимам от малката Зара, която е в пресечка на "Кап.Райчо" срещу ТЦ в едно гаражче. Слагат се на измита коса в корените и по дължината. Не е нужно да изплакваш. Косата става супер и ухае чудесно.

Анелия85, благодаря много за инфото и аз така дочух, че се слага в шампоана преди измиване.  bouquet

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Mlyna, мерси  bouquet

# 48
  • Мнения: 4
vasi82 , може ли да ет помоля да не слагаш такива големи цитати. Приличат на чаршафи и ставам разногледа /освен късогледството  Crazy/.  Hug

Ок, мис арк, извинявам се за дългите цитати! Hug

# 49
  • Мнения: 4
Момичета дайте ми рецепта за някоя маска за суха и изтощена коса, че в момента нямам под ръка тривитаминолчето.

# 50
  • Мнения: 4 496
Може ли още един съвет? Hug
Когато си забравила за напишеш нещо и искаш да допълниш, не пускай нов пост, а редактирай предния с този бутон , който се намира вдясно над всеки твой пост. Можеш да редактираш до 24 ч. след публикуване.  bouquet

Можеш да редактираш и с това моливче , което също се намира вдясно на написаното от теб.



Вчера и днес до този момент нямах нет, та отивам да ви чета.
А, Пантена е добър.  Flutter

# 51
  • Мнения: 1 365
Момичета дайте ми рецепта за някоя маска за суха и изтощена коса, че в момента нямам под ръка тривитаминолчето.

Ами просто си прави маската без тривитаминола... Peace
Аз току що се наклепотих - сложих: банан, тривитаминол, стимулант на Икаров, орехово масло. Увих с шапка за баня и хавлия и след 2 часа ще мия. Никога не съм пробвала с банан и ми е интересно какъв ще е резултата. Пробвала съм със сок от други плодове и косата ми "видимо им се радваше"... Joy А после ще пробвам и аз със содата  Peace
Сега да попитам - кой си беше поливал косата с черен чай и имаше много хубав блясък и оттенък?  /Извинявам се, но паметта нещо ми изневерява!  Embarassed / Аз пробвах с черен чай и ефекта е нулев.  Whistling Дори кичурите ми не си промениха цвета дори с един нюанс Crossing Arms

Мис Арк, най-накрай пробвах маската за лице с масло и съм доволна от резултата!!! Много ти благодаря!

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 15:34 от котенце десси-г

# 52
  • Мнения: 247
Чудесна тема! За содата - ползвала съм я. Поставям 1 чаена лъжичка  в дланта към шампоана.  В такъв случай завършвам измиването на косата  с  1 чаена лъжичка ябълков оцет.
Друго добро средство за косата е измиването с 2 жълтъка.  Процедурата  - изчаква се 10 минути с кърпа на главата и после по стандартния начин, изплаквам с лъжичка оцет и хладка вода.

# 53
  • София
  • Мнения: 17 591
Някой ползвал ли е ей това: http://www.pointpharmacy.com/shop/customer/product.php?productid … cat=12&page=1
?

Взех го днес, ама отзад не пише нищо за това как се ползва ииии... ? Идеи и отзиви?..

# 54
  • Мнения: 2 110
katiABV аз ти отговорих  на предишната страничка! Ако не ми вярваш отзад на шишето има упътване. Те са две лепенки една върху друга, в долния десен ъгъл леко захвани и отлепи горната под нея е другата !

# 55
  • Мнения: 4
Може ли още един съвет?...


Да, мис арк, съжалявам! Зная как става, правила съм го друг път, но направо изключих за редактирането, написах го отговора и го изпратих. После се сетих, но..., няма значение. Малко съм отнесена заради изпитите, та затова се получи грешка.  smile3529 Ок, следващия път ще бъда по-внимателна.   bouquet



Момичета само, ако знаете каква смес забърках за косицата ми, милата тя. Дано й хареса коктейлчето, което й направих Simple Smile После като се измия ще пиша за резултата.

# 56
  • Мнения: 4 496
Ти поне си отнесена заради изпити. А аз...съм си такава по принцип.

Забравих да кажа, че вчера от салона на Нуши си взех крем на Л`Ореал, оформящ някакъв...Ама не помня точно как се казваше. Хот лис или нещо от сорта. Има ефекта на Фито 9 и концентрата на Р.Ф.  Шишето е бяло, надписът е черен. Уф, не ми се ходи сега да го видя точно как беше.
Ама ако някой настоява - ще отскоча до банята. Joy Joy


Имаше и Цимент, и разни други серии на Л`Ореал професионалните. Очите ми бяха станали ей такива: newsm09 Joy

# 57
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Ох, ♥ мис арк ♥ изглежда и аз се "разболявам" от тази болест - купувам най-разнообразни продукти, масла, шампута и прочие за тая моя "ненагледна" перушинка  Crazy
Добре, че съпружието още не е се е усетил да пита за какво са и колко струват най-вече  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 4 496
Ааа, аз устоях. И от доста време вкъщи имах само два шампоана /Нивеята и на Хаушка/ които  онзи ден станаха четири /добавих Пантен и Давинес/, една маска на AVON и ампулите. Това е то. В сравнение с преди шкафа е ПСИлютно празен! Naughty Hug

# 59
  • Мнения: 42
Здравейте , днес отскочих до Била , за това–онова и (понеже единствено там на козметичния щанд мога да си разглеждам с часове , без някой да ме гледа в ръцете и да ме пита "с какво мога да ви помогна" през 3 мин ) се върнах у дома и с това
http://beautycosmetic.biz/popup_image.php?pID=2247

Londa Trend/Foaming Water with Betaine

Търсих си пяна , а на тази пише  , че е за финна коса , на водна основа  е , за нормална фиксация и обем.Съдържа Бетаин(каквото и да значи това?! Трябва да питам чичо Гугъл след мако). Някой да е ползвал пяната и да има отзиви от нея? newsm78

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 21:37 от snejanal

Общи условия

Активация на акаунт