Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Znam, 4e za tova e pisano mnogo oshte pove4e v tozi forum, no mi se 6te nqkoi, koito naistina e uveli4il kurmata si sled priemaneto na opredeleni produkti da spodeli kakvo, kak i koga e priemal i naistina li ima efekt. Molq, spodelete!
Цитирай

Варна

Това може би ще ти е полезно.Само на следващата страница е:http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?t=3337
Цитирай

Видин

Топла пилешка супа - без майтап!Изяждам две купи и след 15-20 мин. съм напращяла като Саманта Фокс.Иначе много течности,почивка винаги когато намериш време и често кърмене Smile
Успех!
Цитирай

sofia

При мен пмогнаха ядки основно лешници и кашу по 50-100 гр дневно. Знам и  за бирена мая+копър. Трйабва да избягваш максимално магданоз особено в по-големи количества. Very Happy
Цитирай

Там някъде

Pri men birata pomaga mnogo a sushto i sokchetata na Sonda s morkov i po chesto slagai bebcho da suche i izcegdai gurdata sled kato se nahranite
Цитирай

BapHa

аз,както стана дума в темата за течностите,съм класическа дойка,т.е. не страдам от липса на кърма, но ако се случи да ям варени яйца така се напомпвам и млякото става едно гъсто и мазно, та бебо суче 10-15 минути (при редовни над 30) - дали защото се наяжда или от умора,а може и от двете Wink
Цитирай

Qg vischko koeto sudurga mnogo vitamini!

Very Happy
Цитирай
На мене ми помогна класическия чай от плод на Smile  копър и анасон (има ги във всяка аптека). Чувала съм за чайовете на HIP, но в тях има подсладители.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.