AVON- обсъждане на продукти за 02-ра и 03-та кампания

  • 18 310
  • 253
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 572
Парфюмът е много, много приятен, но не е достатъчно траен. Честно казано, малко съм разочарована, но го взех заради гаджето ми, което като помириса мострата и погледна доста интересно...Веднага ме попита дали искам това за 8-ми март...Та аз си направих този подарък.

# 256
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Парфюмът е много, много приятен, но не е достатъчно траен. Честно казано, малко съм разочарована, но го взех заради гаджето ми, което като помириса мострата и погледна доста интересно...Веднага ме попита дали искам това за 8-ми март...Та аз си направих този подарък.

А като аромат как точно би го описала?  Simple Smile

Сладък ли е, свеж или нещо друго?

# 257
  • Мнения: 572
Парфюмът е от групата на ориенталските. Eто и описанието от сайта:
Little White Dress

Бялото завладя целия свят със своята лекота, елегантност и ефирност.
То подчертава женствеността, както никой друг цвят.
Коктейл от свежи цитрусови плодове, фрезия и гардения, гарнирани с бял мускус, Ви обгръщат със сияйна младост и възбуждат апетит за лек флирт.

Апетит за флирт

Цитрус. Гардения. Мускус.
Ориенталска цветна категория

Източник:www.avon.bg

# 258
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
rumi_m2001  благодаря ти за отзивите   bouquet

Явно ще се наложи да го помириша, защото не обичам оренталски парфюми, но от друга страна обожавам фрезия  Laughing

# 259
  • Мнения: 1 650
Да ви се похваля, поръчах си часовника Marley, ще го получа до 1-2 дена.

# 260
  • Мнения: 3 835
На мен Малката Бяла Рокля ми е силно цветен аромат.
Прилича ми донякъде на Персийв.
Само от мостра са ми впечатленията.  Wink

# 261
  • София
  • Мнения: 1 914

5.От Cearskin-а съм доволна от почистващия лосион без спирт.


 newsm78 Te всички са със спирт. Лосион?

# 262
  • Мнения: 3 675
Вчера разгледах последният каталог и ми направи впечатление, че на всичко са вдигнали цените поне с 2 лева.Какво да се прави криза. Sunglasses

# 263
  • Мнения: 1 819
Някой ползвал ли е ФДТ Колор Тренд,защото ме питат за него,а аз май само него не съм си поръчвала Hug

# 264
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
При едно от обученията в Ейвън ни казаха, че не е много покривен. Все пак е от по-ниския клас и съответно цената му е пропорционална на качеството.

# 265
  • Мнения: 1 819
При едно от обученията в Ейвън ни казаха, че не е много покривен. Все пак е от по-ниския клас и съответно цената му е пропорционална на качеството.
Благодаря ти,трудно ми е да отговоря за нещо,което не съм ползвала и дабре,че сте вие тук  bouquetТя и цената говори де,но пък от Колор Тренд се срещат и много сполучливи продукти

# 266
  • Мнения: 13 793
Здравейте момичета.

Някой да даде инфо от лично впечатление за излизащия в кампания 5 - Heart от ТТА ( бил стар аромат споменахте ). Няма мостри , не знам как ще се ориентирам
  bouquet

Момичета споделете нещо де
  bouquet

# 267
# 268
  • Sofia
  • Мнения: 1 180
Много се чудих дали да не си взема нещо от серията ANewClinical на AVON, ако имате впечатления моля споделете доколко са ефективни тези, които са против бръчки за лицето.
Не видях дали си писала пак в новата тема, но моите впечатления от серията аню са много добри. При мен определено имат видим резултат. Мога да ти препоръчам системата зи Микродермоамбразио - скъпика е, но стига за около 4 месеца. Зависи от типа кожа, но я комбинирай с околоочен и дневен и нощен крем. Аз съм доволна от синият и белиат околоочен, повече от синия, серума от серията аню режувенейт, нощния от същата серия, сега съм си взела и този който е овлажняващ и тониращ и на първо четене съм доволна. От 2 нанасяния ми направи лек тен без да ми се изсушава кожата.

Общи условия

Активация на акаунт