Жената зодия риби

  • 47 471
  • 565
  •   1
Отговори
  • България
  • Мнения: 224
Не вярвах в зодиите като предопределеност на характера,но сега чак си давам сметка че това е така-все пак смятам че психолози и по-умни хора са го определили това.
Дайте ако може малко повече подробности относно поведение,характер, манталитет,обноски в обществото и всемейна среда вземане на важни решения и друго за което се сетите.  Rolling Eyes 

# 1
  • Мнения: 852
Ще следя темата,а по-късно и ще се включа.Аз съм рибка Flutter

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Ще следя темата,а по-късно и ще се включа.Аз съм рибка Flutter

И аз.  Grinning

# 3
  • Мнения: 4 651
Риба съм, не вярвам в зодии, ама хич.
Освен ако не ме убеди някой как незнам си колко милиона риби на земята имат сходно поведение и обноски в обществото.
Описанията на зодиите са доста широко формулирани, така че всеки да намери по нещо вярно вътре за себе си или за другарчето и да каже: ама вярно, виж как познават Simple Smile!

# 4
  • Мнения: 7 186
И аз съм риби Simple Smile
Относно манталитет и обноски в обществото, това са неща, които не могат да бъдат общо категоризирани, защото зависят от много фактори Simple Smile Формирането на един човек като характер и манталитет е свързано с това, в каква среда е израснал, какви контакти е имал, с какво се е занимавал и пр.
Не вярвам особено в зодии, но ако има нещо общо и обединяващо в хората от една зодия, то е по- скоро на ниво емоционалност, натура, светоусещане, отношение към хората, предпочитания, влечения и пр. Може би има сходни черти, но като цяло хората са различни и е трудно да се  охарактеризират всички, под един знаменател.

# 5
  • Мнения: 7 186
Ето едно примерно описание за жените риби Grinning

Много нежни, мили и чувствителни. Страхотни са. Притежават всички онези качества заради които съществува понятието - Идеалната жена в егоистичния му мъжки смисъл. Зад нежното им тяло се крие една лесно ранима и още по нежна душа. Наивни като деца и обичливи. Толкова ти вярват и те обичат, че е грехота да не им отвърнеш с подобни чувства. Ще те последва навсякъде без излишни приказки и увъртания. Често гадовете злоупотребяват с тези мили създания и им причиняват толкова много болка и страдания, че само една такава жена си знае какво и е на сърцето и не си позволява дори в това си състояние да ти пречи и да те тормози. Би предпочела да продължи да се самонаранява, но теб ще те остави на спокойствие. Красотата им е подкрепена от още по красива и чиста душа. Те притежават онзи поглед от който ти става мило и драго. Когато си легнеш с това създание - направо политаш. Изкусителка по природа - тя сякаш е създадена да прави любов и то по начин далеч по ефирен и нежен от която и да било друга. В леглото ще се раздаде до край и ще изпълни всичките ти прищевки. Не подхождай като неандерталец обаче. По добре се остави на нея и тя със сигурност ще усети всичките ти тайни желания и няма да се поколебае да ги изпълни. Впечатлява се от мъже, които са проявили висока душевност, самоконтрол, религиозност или тайнственост. Хората на изкуството имат по голям успех. Лекарите и униформените служители също имат голям шанс. Излъчването им е толкова силно и особено, че направо изпитваш нужда за близост. Косите им са много хубави, гъсти и често много дълги и тъмни. Ако решиш да сваляш тази дама, никога не демонстрирай любопитството си. Ако се държиш дървено и се правиш на тарикат и голем бабаит шансовете ти се изпаряват незабавно Laughing. Най-добре ще бъде ако си благороден, духовно извисен, загрижен и всичко онова на което му казват Джентълмен. Ако си романтичен тип, разбираш от поезия и любовни трилъри - считай че си успял наполовина. Но ако си бройнал някоя от тези и си мислиш че ще си прекарате добре няколко дни и после кой от къде е - си сбъркал адреса. Първото което е, тя веднага ще разбере за долните ти намерения и задни мисли. Интуицията и се грижи да не попада в подобни ситуации, но парадоксалното е, че все пак чат пат участва в подобни приключения с предизвестен край. По правило тя е тази която омагьосва мъжа и то по начин, който е толкова тънък и невидим, че изведнъж осъзнаваш как си попаднал под нейното благодатно влияние, внимание и грижи. Уважавай я и я обичай копеле - тя го заслужава повече от всяка друга ...

http://www.jenite.net/2007/08/blog-post_735.html

# 6
  • Мнения: 852
Мммм  Lady Marmalade  smile3501
Абсолютно правилно и много точно.

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Мммм  Lady Marmalade  smile3501
Абсолютно правилно и много точно.

за мен е абсолютно погрешно! Нито съм толкова мила, нито толкова нежна, нито толкова ранима. А пък това с креватните истории е баш обратното при мен.

"Косите им са много хубави, гъсти и често много дълги и тъмни"  ooooh! ooooh! ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 71
Не вярвах в зодиите като предопределеност на характера,но сега чак си давам сметка че това е така-все пак смятам че психолози и по-умни хора са го определили това.
Дайте ако може малко повече подробности относно поведение,характер, манталитет,обноски в обществото и всемейна среда вземане на важни решения и друго за което се сетите.  Rolling Eyes 
Самите риби ли трябва да се описваме или другите зодии да описват впечатленията си от нас??? А иначе - мен лично постът на Лейди Мармалейд ме описва много точно. С изключение на косата......... за съжаление. Sad По отношение на частта от въпроса ти за манталитета, обноските и прочие - тези неща не зависят от зодията на човека, а от възпитанието, семейството и средата, в която е отраснал. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 5 074
Свекърва ми, сестра ми и аз сме Риби.
Съответно на 27.02, 28.02 и 1 03.
И трите коренно различни по характер и манталитет.
Може би само това, че косите ни са много гъсти е единственото в което си приличаме.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Всеки човек е различен - и аз съм Риби,  чувствителна съм, ревлива съм, нервна съм, но с гъсти коси не съм, а и от скромните ми познания по астрология много важен е асцендентът, под който си роден, а моят е Рак т.е. гореспоменатите качества при мен са с двойна сила.

# 11
  • Мнения: 182
Аз съм зодия Риби и почти всичко, което е написано е вярно за мен / с изключение на гъстата, хубава коса/. Но наред с хубавите думи, бих казала, че съм много труден и тежък характер, когато някой ми накриви шапката. Но за нежността, предаността и т.н. написано е вярно!

# 12
  • Мнения: 370
супер Party,колко риби се събрахмеее Hug..много сме готини ,нали? Joy
и аз съм риби-28.02.На мен вече взе и асцендента да ми влияе,който е дева.мъжът ми казва,че съм тежък характер.и сигурно е така.другите несмеят да ми го кажат. hahahaта,за косата и аз несъм съгласна.моята е ужас. Rolling Eyesза преданност,да.но несъм лесно ранима.
риба интригантка или клюкарка рядко можеш да срещнеш.споделиш ли нещо с човек от тази зодия със сигурност си остава тайна.няма да тръне да те разнася.както и е рядкост да срещнеш завистлива риба.

# 13
  • Мнения: 4 784
Огромна доза истина има в описаното от Lady Marmalade. Бих могла да допълня - лесно може да си смени настроението и притежава доста силно развито шесто чувство. Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
То не случайно е казано "хлъзгаво като риба..." Не харесвам и жените и мъжете от тази зодия /с малки изключения/. Само дето почти всички около мен, по стечение на обстоятелствата са риби  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт