Момера Пенчева от Стара Загора?

  • 69 041
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 575
Аз бях ноември месец. Отидох без записване. По-скоро за морална подкрепа на мъжа ми /той е с псориазис и това беше поредното лечение, което му намирах/. Но така и така бжях там, реших и аз да вляза, всеки си има болежки, а и ми беше интересно.
Приема от 9 часа. Идва към 8,55. Застава на стълбите и почва да пита, като посочва човек. Предварително обяснява, че не приема бременни, деца под 1 год., хора, които някога са получавали припадъци /независимо от произхода им и от далечината във времето/. Доколкото разбрах връща и тези, на които мисли, че не може да помогне.
Сеансът е групов, както е споменато по-горе, продължава до около 13 часа. Като няма никакво значение кой кога е влязъл, тя посочва с кой ще работи.
Ние ходихме 3 дни. За мъжът ми каза, че ще има скоро подобрение / вярно - имаше януари месец, но си мисля, че беше от едно друго лечение/. Сега е зле.
Аз съм с мигрена - помогна ми - месеци наред не ме беше боляла глава. Сега пак почва, но пристъпите са много редки и не така силни. Освен това й казах, че имам проблем с очите. След като си дойдохме /може би след месец/ ходих на офталмолог - свалиха ми очилата за близо. Месеци наред не ги носих. Сега пак почвам да се влошавам.
Докато бях там имаше много интересни случаи, но не искам да ви отегчавам, че и без това стана дълго.
Надявам се на някого да съм била полезна.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Не можах да разбера, за припадъците има се на предвид епилепсия ли? И ако е епилепсията, ама сме там за други проблеми пак ли няма да ни приеме?

# 17
  • София
  • Мнения: 4 575
Не можах да разбера, за припадъците има се на предвид епилепсия ли? И ако е епилепсията, ама сме там за други проблеми пак ли няма да ни приеме?
И епилепсия. Независимо от какво и кога човекът е имал припадъци, не го приема. Може и за друго да е отишъл там. Доколкото разбрах енергията й е много силна. И предполагам, че се притеснява да не навреди, вместо да помогне.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Не можах да разбера, за припадъците има се на предвид епилепсия ли? И ако е епилепсията, ама сме там за други проблеми пак ли няма да ни приеме?
И епилепсия. Независимо от какво и кога човекът е имал припадъци, не го приема. Може и за друго да е отишъл там. Доколкото разбрах енергията й е много силна. И предполагам, че се притеснява да не навреди, вместо да помогне.

Значи няма смисъл да ходя, така или иначе заради епилепсията няма да ни приеме  Sad.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 575
Не можах да разбера, за припадъците има се на предвид епилепсия ли? И ако е епилепсията, ама сме там за други проблеми пак ли няма да ни приеме?
И епилепсия. Независимо от какво и кога човекът е имал припадъци, не го приема. Може и за друго да е отишъл там. Доколкото разбрах енергията й е много силна. И предполагам, че се притеснява да не навреди, вместо да помогне.

Значи няма смисъл да ходя, така или иначе заради епилепсията няма да ни приеме  Sad.
Ако искаш да потърся телефон, за да питаш все пак.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Спокойна ако може да намериш някакъв телефон за връзка ще съм ти много благодарна. Аз съм търсила, но не можах да намеря.

# 21
  • Мнения: 81
Има телефон, но никой не отговаря на него...........незнам защо изобщо е даден!?

# 22
  • Мнения: 8
относно епилепсията-зависи за какво отиваш ако е за сериозен проблем може и да те приеме но индивидуално.една моя приятелка има епилепсия но и обясни че идва за друг по-сериозен проблем и тя я прие но трябваше да носи две хавлии това е което знам

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 272
lady_love82 благодаря ти за отговора. Аз искам да отида за много сериозен проблем с очите, има и друг, но ако на тоя ни погне пак ще е много. Така бях се отчаяла и ти ме зарадва, благодаря.

# 24
  • Мнения: 10
Здравейте,

имате ли представа дали Момера помага при психически проблеми, и по-точно при случаи на тежка невроза и депресия ?

# 25
  • Мнения: 81
Да, мисля че помага!:)

# 26
  • Мнения: 10
Значи ще се опитам да събера сили и да отида до Стара Загора в най-скоро време. Състоянието ми е доста лошо, до голяма степен и заради "лекарствата", които толкова много съжалявам, че се съгласих да пия.

В този подфорум виждам много информация за алтернативна медицина, дано да успея по някакъв начин да си помогна. И на мъничко облекчение ще се радвам, много съм отчаяна вече  Cry

# 27
  • Мнения: 14
Някой знае ли дали Момера Пенчева ще приема през м.август? Някъде бях чула,че ще бъде в отпуск.Смятам да пътувам до Стара Загора сега в неделя/02.08/ и се притеснявам да не се окаже,че жената няма да работи.
Много моля,ако някой има информация да пише.Иначе аз бях при нея преди 2 месеца и съм очарована от възможностите й!

# 28
  • Мнения: 17
Аз ходих в понеделник при Момера но не работеше. Сега пак смятам да ходя на 03.08. и силно се надявам да е започнала сеансите. Ако някой има инфо. дали работи, моля да каже! Аз също съм от хората с доста проблеми и с голяма надежда че тя ще ми помогне. Praynig

# 29
  • Мнения: 17
А дали помага на бъбречно болни?

Общи условия

Активация на акаунт