Как разбирате Вселенския ред?

  • 1 544
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 099
Кой е администраторът? Има ли модератори? Какъв е глобалния смисъл?

Бихте ли споделили с мен? Ако някой очаква 40 девственици да го посрещнат в съответния Рай, моля да сподели как го вижда...

Дали всичко не е едно голямо и сложно Монополи + широка и пъстра скала на чувства и емоционални състояния?...

Не е петък. Бъдете философи.

# 1
  • Мнения: 984
Глобалният смисъл ли? Възпроизводство, разбира се! Joy
Няма монополи, няма 40 девственици. За съзнанието всичко е тук и сега. Състоянието, което наричаме смърт е моментът, в който душата се изчиства от съзнанието. Това знам аз.

# 2
  • Мнения: 81
Кой е администраторът? Има ли модератори? Какъв е глобалния смисъл?

Бихте ли споделили с мен? Ако някой очаква 40 девственици да го посрещнат в съответния Рай, моля да сподели как го вижда...

Дали всичко не е едно голямо и сложно Монополи + широка и пъстра скала на чувства и емоционални състояния?...

Не е петък. Бъдете философи.

42.

# 3
  • Мнения: X
Твърде наивно и недорасло го разбирам. Предполагам, така ще е до края.

# 4
Правиш каквото искаш и понасяш последствията от действията си - добри или лоши. Това е. Другото са джуфки с цел да се хранят "божиите служители", по възможност без да работят.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Не вярвам аз, че децата са смисъла... Все трябва да има нещо по-глобално... Уви, и децата са тленни, тоест - не се връзва от гледна точка на вечността и другите измерения...

# 6
  • Мнения: 194
Кой е администраторът? Има ли модератори? Какъв е глобалния смисъл?

Бихте ли споделили с мен? Ако някой очаква 40 девственици да го посрещнат в съответния Рай, моля да сподели как го вижда...

Дали всичко не е едно голямо и сложно Монополи + широка и пъстра скала на чувства и емоционални състояния?...

Не е петък. Бъдете философи.

42.

четвъртък bowuu

# 7
  • Мнения: 984
Ивонске, имам аргумент.
Децата са хора, хората са тленни, но душите им не са. Така могат да се обяснят разни феномени като Моцарт примерно. Като махнеш обвивката на формиращата действителност /вътрешна и външна/, какво остава от душата?

# 8
  • Мнения: 4 195
Read the BIBLE Peace

# 9
  • Мнения: 4 841
Хм, ако го разбирах, щях да се опитвам да го разяснявам на околните, печелейки солидно от това. Сектичка нещо, философско движение, такива неща. Добре се печели като гуру. Ама пусто като не мога да заблуждавам хората...

Шегувам се, разбира се. "По същество" ще се включа по-късно.

# 10
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Всичко е холограма  Sunglasses

# 11
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 229
Прочети "Приятелство с Бога" на Нийл Доналд Уолш.
Там някъде е отговорът, поне аз го намерих за себе си.

Въпреки всичко не приемам смъртта. #Puppy dog

# 12
  • Мнения: 592
Аз го разбирам, че на някой "петъка" му е дошъл по-рано!
Иначе ситуацията е пеперуда в щатите и цунами в Азия - внимавайте какво правите и си пожелавате!....

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ивонска, не го разбирам вселенския ред.  Confused Ама въобще.

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нещо като перпетуум мобиле. Така ми идва на мен обяснението. От едното следва другото, после третото и така някъде до n, като е допустимо от n да следва първото и n е възможно да променя стойността си постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт