Кожени столове

  • 9 573
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 735
В голяма чудене съм. newsm78Мъжът ми си пада по мебели от кожа,а мен все ми се струва,че ще се нацепят.Та последно гледахме столове за трапезария/в Зоната/ и май че беше изкуствена.Така и не запомних какво пишеше на етикета.Не беше нито ест./нито изкуствена кожа като материал,а нещо друго.Ясно е, че хич нищо не разбирам по въпроса,та ако споделите мнението си ще съм ви много благодарна.Особено ако има такива,които дълго време ползват кожени мебели/с дърво/ ви моля да ми напишете и как ги почиствате./като се има предвид,че е трапезария и малко дете/.
Предварително благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 120
Вероятно са били еко кожа Laughing
Имам такива в трапезаряита си от 1 год и нямам никакви проблеми откъм почистване. Има препарати за целта.

# 2
  • Мнения: 3 575
Не се цепят, лесни са за чистене и поддръжка - голямо предимство, като знам детето колко често изпуска храна и разлива,
НО не можеш да седнеш с голо дупе на тях (нямам предвид чисто голо, за да не стават недоразумения, но ако си с нещо късо не е никак приятно усещането), което за мен си е недостатък, винаги държат студено.....

# 3
  • Мнения: 17 936
Много са удобни и лесно се почистват от всичко друго, но не и от химикал. Иначе с две ръце "ЗА"

# 4
  • Мнения: 1 305
Биха се нацепили след години, ако са некачествена кожа.

# 5
  • Мнения: 2 498
Практични, удобни и най-вече лесно се поддържат винаги чисти....

# 6
  • София
  • Мнения: 1 735
Вероятно са били еко кожа Laughing
Имам такива в трапезаряита си от 1 год и нямам никакви проблеми откъм почистване. Има препарати за целта.
То въобще има ли от ест. кожа?И ако има,кое е по-добре ест. или еко кожа?
Съжалявам,че питам много,но всичко,което купуваме за вкъщи се оказва,че има такова разнообразие и различно качество,че ми се иска да не сбъркам и направо ми се е замаяла главата.Иначе относно сядането с голо дупе/крака с този мотив се преборих да не ни е кожен дивана в хола.Май беше вече топло като го поръчвахме и само като си представих...

# 7
  • София
  • Мнения: 7 980
Кожата се поддържа много по-лесно от дамаска. Като горд собственик на бели кожени столове за трапезария от 3 години - абсолютно ЗА.

# 8
  • Мнения: 2 926
Не бих сменила кожените си дивани за нищо друго.
Няма нещо, което да се поддържа по-лесно.
Сто пъти по-практично е от дамаски разни, които се зацапват за нула време.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 735
Още нещо да помоля-освен Зоната и Айко,дайте идеи за някой магазин с обзавеждане на трапезарии.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 980
Лабиринт, Комо, Арон, Ритони и всякакви други знайни и незнайни магазинчета.

# 11
  • Мнения: 4
ЗА кожата съм!
Един съвет - не си купувайте евтини столове, в повечето случаи са китайски боклуци - на вид са добре, но като издръжливост - много зле.

# 12
  • Мнения: 2 926
Да, наблегни на качеството на столовете, за да не ти се разпори кожата още на втория месец.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 555
Ние сме с бели кожени столове в трапезарията. От естествена кожа са. Имаме ги 5 месеца, като нови са, нямам никакви оплаквания.  Peace  Много трудно обаче ги намерихме, както казаха по-напред в темата - пълно е с некачествени столове от изкуствена кожа, големи боклуци.  ooooh!

П.С. Да допълня, столовете са много използвани в момента, защото наскоро си поръчахме мека мебел, още я изработват и главно на тях седим. Включително и детето постоянно се катери по тях.  Joy Намерих и линк - http://www.idealendom.com/view_product.aspx?id=548&item=2&st=64 ето тези са.

# 14
  • Мнения: 47
Аз бях в подобна дилема,но за диваните ни в дневната. Сега след като вече имаме такива от естествена кожа две мнения по въпроса няма. Супер лесно се поддържа .Добре е да са качествени,защото преди време си бяхме взелаи китайски стол /еко кожа/и наистина се накъса по шевовете за няма и 6 м.

Общи условия

Активация на акаунт