Крещяхте ли докато раждахте?

  • 18 173
  • 397
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 235
Мда, покрещях си!  Wink Бях се панирала и за това те съветвам да се опиташ да бъдеш максимално спокойна и раждането ще мине по-леко. Акушерката непрекъснато ми повтаря да не го правя, за да мога да напъвам по-силно и бебето да се роди по-бързо. Леко бременеене и бързо и безпроблемно раждане.

# 16
  • Мнения: 2 311
Да,болеше ме и не се търпеше, не се срамувам от това.Упойка не са ми слагали.
Не са се карали,ама и да се бяха карали,все тая Mr. Green

# 17
  • Мнения: 476
И аз не издадох звук.

# 18
  • София
  • Мнения: 969
Не съм крещяла, а и мисля няма смисъл от това. Но малко преди да вляза в болницата ми бяха казали няколко пъти да си поемам въздух дълбоко и да слушам акушерката, така и направих. Успех на всички, които им предстои този момент  Peace

# 19
  • Мнения: 336
Не искам да се правя на герой, но не викнах и веднъж. Но това, защото не усетих почти никакви силни болки. Ако беше болезнено сигурно щях да викам.

# 20
  • Мнения: 9 814
Дааааааааааа, ама умерено!
По-скоро виках! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 236
Не съм крещяла въобще, не мисля, че има причина да се крещи - болката не е толкова страшна, колкото я описват някои, търпи се. Накрая при голямото напъване изпъшках 3-4 пъти и това беше.
Но за сметка на това на сутринта, докато чаках да ме преместят от родилна зала в отделението, се наслушах на истеричните викове на една жена в съседната зала. До тоалетна я водеха 2 сестри и тя по коридора крещеше сякаш я деряха "олеле майко" и т.н. - е това не го разбирам вече ooooh! Полудях

# 22
  • Мнения: 96
Не, не съм викала, защото момичето до мен толкова крещеше, че не посмях и аз. А и болките не бяха чак толкова болезнени, че да крещя, ама по принцип е по-добре да не викаш, щото си хабиш напразно силите, които ти трябват да напъваш при самото раждане. На пък не вярвам чак някой да те убие ако си малко по-шумна. моят съвет е да бъдеш много спокойна и всичко ще мине гладко. Е, аз поне така мисля да направя и този път. Дано да стане както съм си наумила Hug
УСПЕХ!!! Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 6 713
Мами кажете как протече раждането ви.Имаше ли викове и крясъци и не ви ли се караха акушерките? Confused

Не, изобщо! Simple Smile Това е абсолютен мит!
Акушерки нито са ми се карали, нито ще позволя да ми се карат за каквото и да било!!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 24
  • Мнения: 1 763
Не. Много ми беше трудно да си задържам дишането по време на по-дългите контракции при изгонването на плода и за крещене не ми оставаше въздух.

# 25
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Честно казано ,не си спомням дали съм викала или не.Упойка не са ми слагали.
Но после като ме шиха какво викане падна- така ме болеше.

# 26
  • Мнения: 2 172
Крещях не,ами пушек се вдига  Whistling
Бях със система и накрая вече болката беше нечовешка.НАистина невероятна болка,съдрах си ношницата чак,а по принцип доста търпя на болка  Thinking
Особено накрая с епизиотмията вече  #2gunfire
Но никой не ми се е карал,те така ме бяха харесали,казаха че скоро не идвало толкова интелигентно момиче  Flutter Аз дори вода не исках,не създавах никакви проблеми.Сега за малко крясъци ли ще вземат да ми се карат.Щом съм крещяла значи ме е боляло дотолкова,че да не мога да се владея,не виждам нищо укорително  Naughty
Не съм крещяла въобще, не мисля, че има причина да се крещи - болката не е толкова страшна, колкото я описват някои, търпи се. Накрая при голямото напъване изпъшках 3-4 пъти и това беше.
Но за сметка на това на сутринта, докато чаках да ме преместят от родилна зала в отделението, се наслушах на истеричните викове на една жена в съседната зала. До тоалетна я водеха 2 сестри и тя по коридора крещеше сякаш я деряха "олеле майко" и т.н. - е това не го разбирам вече ooooh! Полудях

Хайде малко по-спокойно  Stop Надали тази жена се е лигавела.И това,че теб не те е боляло чак толкова,не означава че и нея не я е боляло.Надали някой ще вземе да си крещи ей така за кеф.Най-малкото ще го е срам човек.Аз после като се сещах и ми беше мнгоо неудобно,но когато вече изпадаш в почти несвяст от болка,въобще не ти пука и ги дрънкаш едни  ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 558
Виках си,но не много.Никой не ми се е карал Naughty

# 28
  • Мнения: 249
Първият път си повиках доста и само ми направиха забележка, не са ми викали или нещо такова, но наистина доста ме болеше. Вторият път само си охках, но болката опоределено беше по търпима в сравнение с първото раждане.

# 29
  • Мнения: 1 632
Охках си яко, но не съм викала, а и нямах сили да викам!

Общи условия

Активация на акаунт