Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Mannheim
Здравейте!
Ние сме на 3 и половина месеца, а оЧиЧките о6те са сиви.

# 1
  • София
Миналата седмица имаше такава тема... Не са се променили, бяха сини и такива си останаха. На една година е малката. На каката очите и се промениха в пубертета.

# 2
  • София
Ето я предишната тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362332.0

# 3
  • София
а по принцип с търсачката ще излязат над 50 теми
цветът се мени дълго време
синът ми на 1г. беше със зелени,а сега кафеникави.Едва ли ще останат такива

# 4
  • София-Люлин
Голямата ми дъщеря се роди със синьо-сиви очи,с времето се избистриха и станаха сини.Малката се роди с кафяви очи и с такива си остана.

# 5
И двете ми деца са със страхотни маслинки Laughing. Едва ли биха могли да станат newsm78зелени например.

# 6
  • Варна
роди се се със сини, такива си и останаха т.е не мръдна цвета-на 1 г и 3 м е синът ми.

# 7
  • София
От самото начало знаех, че ще са сини, защото и аз и баща му сме със сини. Роди се със тъмносиви очи, после станаха тъмновиолетови и някъде към 3 месеца станаха тъмносини, сега са си нормално сини, като моите (((:

# 8
  • Somewhere over the rainbow
Дъщеря ми се роди с тъмнокафяви очи и към 3 м  станаха синьо-сиви. Такива са и до днес,

# 9
Дъщеря ми се роди с тъмнокафяви очи и към 3 м  станаха синьо-сиви. Такива са и до днес,

Интересно ми е дали ти или мъжът ти сте със сини очи?

# 10
Очите на какта се промениха на 1г и3м-от сиво-сини станаха кафяви,бебчо е на 6 месеца и засега е с кристално сини очи-докога ли-и аз не знам.

# 11
  • Greece
На моята дъщеря неусетно се примениха и някъде след петия месец станаха зелени. Още се променят и предполагам ще изсветлеят още.

# 12
  • в илюзия
Дъщеря ми се роди с много тъмно кафеви очи и до сега са си такива Peace

# 13
  • Варна
до седмия месец беше с сини очи,после почнаха да се променят,ако има значение до тогава кърмех Peace

# 14
  • Разпиляна във въображението
до седмия месец беше с сини очи,после почнаха да се променят,ако има значение до тогава кърмех Peace

Точно и аз това щях да напиша. Първата ми дъщеря се роди с кафяви очи и с такива си е и сега. Втората се роди със сини и толкова много се надявах да си останат такива, за съжаление започнаха да се променят. Все още осново синеят, но някак потъмняват Crossing Arms

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт