Идеи за бизнес в кризата 2009год?

  • 8 787
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Нова тема.Пишете за вашите идеи в тази криза на нашата държава?

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
срещу 1000 евро давам идея за продукт, който го няма на нашия пазар и ще има търсене.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 415
Аз ще я дам за 990Е, нали е криза и цените падат ......

А сериозно по темата - четох едни изследвания, че по време на криза най-много се продават евтини стоки от абсолютна необходимост И ужасно екстравагантни и скъпи неща, за онези прослойки, които имат много пари и психологически имат нужда да купуват, за да си "доказват", че всичко е наред. 

Не знам дали тук му е мястото, но забелязвате ли колко са намалели рекламните блокове? Даже по БТВ пускат изпълнения он минали Мюзик Айдъл от по минута и след дова една рекламка за кастинг... Т.е. големият бизнес явно наистина е в затруднение.

# 3
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Според мен започване на бизнес през 2009-та си е предпоставка за предизвестен фалит. Не се знае колко ще ни засегне кризата - тя при нас все още не е в пълна сила. Само строителния бранш е най-потърпевш за момента. Много фирми и заводи ще фалират, ще последват много съкращения и следователно много безработни. Според мен е добре да се прави бизнес след 2010-2011, когато се види кои са оцелелите. Пък и тогава ще има много повече възможности.

# 4
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Приземилата се  ти го е казала най-добре - евтини стоки от абсолютна необходимост !!!

# 5
  • Мнения: 9 990
А аз мечтая да фалират всички клек-шопове и гаражи.Вериги с адекватно обслужване.В сферата на услугите си трябва голяма сеч и висока безработица.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 576
срещу 1000 евро давам идея за продукт, който го няма на нашия пазар и ще има търсене.

А ти защо не се възползваш сам от идеята си?

# 7
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Пенелопа съгласна, съм с теб относно адекватното обслужване,време е да се променят нещата, но и ние клиентите също трябва да се променим.
В добрата стара Англия в момента просперират само магазините за 1 паунд и хранителни стоки, всичко друго е в застой. Дано не ни застигне ooooh!

# 8
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Някои хора имат таланта да печелят и да развиват бизнес дори по време на криза, но това е валидно само при наличието на продукт/услуга, който е абсолютно необходим /физически или законово/ при това изисква работа на специалисти, а подготовката на тези специалисти е времеемка (демек, конкуренция няма, защото няма време тя да се обучи  Mr. Green).

# 9
  • Мнения: 3 216
А бихте ли изтеглили не голям потребителски кредит точно тази година в условията на криза?

# 10
  • Мнения: 1 731
Аз не бих теглила ,нито пък ще вложа нещо в бизнес точно сега .Мисля че е по-добре да се изчака. Thinking

# 11
  • Мнения: 4 564
вдигам тази интересна тема , защо е замряла незнам

# 12
  • Мнения: 9 990
..еми тогава пак да си кажа-аут на всички клек-шопове и магазини тип -левче... в гаражите на блоковете... Laughing
Друг вид "бизнес" едва ли може човек сам да развие.

# 13
  • Мнения: 686
А кога ще премине най-накрая тази прословута криза #Cussing out

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 576
А кога ще премине най-накрая тази прословута криза #Cussing out

Е говори се уж че догодина.

Общи условия

Активация на акаунт