Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Варна

Последният път в магазинчето, от което си купувам мляко, имаше заредено ново HIPP 3 Plus /розов/. НО преводът на български отзад е все още на стария вариант. Най-съществената разлика е в дозировката, също така новото е от 10-я месец, а старото от 8-ия. Има разлики и в съдържанието, които не са отразени на българския превод.
Пратила съм запитване до фирмата вносител, да направят съответната корекция.

Бъдете внимателни и проверявайте!
Цитирай

София

Алекс този розов Хип плюс....всъщност какво му е новото? Rolling Eyes Аз купувам по 5 кутии на веднъж от Метро и хич не гледам. Отивам да видя какво пием. Ей това направо си е.... #2gunfire Срамота!!!!
#Cussing out
Пиши какво са ти отговорили, че ми е интересно.
Цитирай

Варна

Незнам какво точно му е новото, явно е по-концентриран, защото примерно за 190 вода вместо 7 се слагат 6 лъжички.
Засега нищо не са ми отговорили, писмото ми е прочетено вчера  Rolling Eyes
Цитирай

Варна

Ще наглеждам тук,момичета!И ние сме с това мляко,но още нямам попадения.Иначе и на старите опаковки има разминаване в предвода-на бълг. пише 195мл вода+7лъж.мляко,а отдолу в оригинал е 200мл вода+7 лъж.Но това е нищо в сравнение с цяла лъжица мляко в повече...
Цитирай

София

и аз ще следя темата, че се заинтригувах Rolling Eyes
Цитирай

Варна

Пробвах да направя по-хубави снимки, горе-долу се вижда:
http://lexi81.multiply.com/photos/album/18/Drugi
Цитирай

София

Да, не си личи много но определено кутията е различна отпред. Не сме с това за сега. Ама кажи как е, че може пък и да си вземем като са по-големи нашите вече. PeaceНе че това предното не става много гъсто и моя все ми вика...сложи 1 лъж. по-малко ама аз...карам както пише. Laughing
Цитирай

София

Боже, тази постоянна смяна на млеката просто е побъркваща... Tired
Момичета, млякото пак ли е с ванилов аромат? newsm78
Цитирай

Варна

Да. Моята не направи никаква разлика между двете, и пак си издържа по цяла нощ.
Цитирай

София

кофти е,че не всеки може да си преведе
Цитирай

Като се коментира.... да попитам колко време е "годно" след като е приготвено?
Цитирай

Düsseldorf, DE

Не само кутията е нова, но и съдържанието. АМ вече е с нов състав, отговаря на нови изисквания за качество, тъй като са се изменили изискванията на ЕС за бебешките АМ. Така е със всички млека не само с това на Хип. Изменена е и препоръчителната възраст на която да се премине от един номер АМ на друг.
Тази информация я има тук във всяка кутия АМ под формата на брошура от няколко месеца.
Дори информират, че е възможно бебето да промени хранителният си режим, тоест, да пие повече или по малки количества АМ.
Цитирай

Düsseldorf, DE

АМ е годно за пиене не повече от един час след приготвянето му. Поне така пише на кутията. Най добре е да се приготви и веднага да се даде.
Цитирай

Алекс, а цената същата ли е на новото мляко?!?
Цитирай

Варна

Мисля че е същата, предния път купувах от друго място.
ana07, благодаря ти  Very Happy Мен основно ме притесни грешния етикет.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора