Кое ви е слабото място в здравето (физическо и психично) ?

  • 3 510
  • 31
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Кое е слабото ви място, което се "обажда" първо при стрес, напрежение, натоварване ? Което е напомняло за себе си през годините и от време на време продължава да напомня ?  Очи, стомах, бъбреци, нерви, обмяна на веществата...А има ли някой, победил слабото си място за дълготраен период и как ?

Моето слабо място е нервната система, на моменти не ми се живее, като си помисля колко съм чувствителна към всичко  Cry Поне ви се оплаках. Има ли други като мен ?

# 1
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Светла,разбира се че има!Моето слабо място също е нервната система-получавам аритмия например,венците са ми кървяли(което от такъв момент на стрес не мога да оправя-стана направо парадонтит).Удря ме и в цикъла-направо какво да говорим... newsm78Опитвам се да победя слабите си места,но поне засега без успех.Занапред незнам...може би!  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 309
И моето слабо място е нервната система   Cry  От силно напрежение получавам сърцебиене, гадене, абе гадна история. До сега все още не съм го превъзмогнала и сигурно няма да успея, просто съм си такава, чувствителна и притеснителна   Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Бъбреците, зъбите и кожата.

Зъбите започват да ме болят /без да са развалени/ на нервна почва и като съм болна. А кожата ми е много чувствителна и склонна към алергии.

# 4
  • София
  • Мнения: 9 826
Нервите.Те са ми проблем.Но мисля,че нещата се понаредиха.За съжаление трябваше да преживея сериозни неща с голямото ми дете,за да разбера,че човек не трябва да се тормози за глупости.

# 5
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Главата - при по-продължително натоварване и стрес получавам такова главоболие, че ми идва да се блъскам в стената. И нищо не помага. Когато нямам притеснения, не ме боли. Но за съжаление животът предлага много повече стрес, отколкото спокойствие.

# 6
  • Мнения: 1 820
Определено нервите са ми слабото място.Прекалено навътре вземам нещата за всичко.Боли ме глава,не мога да спя,души ме гърлото и ми излизат едни пъпки по тялото,който много сърбят.А когато детето е болно съм винаги с херпеси.Не съм се справила с нищо от всичко това,може би някога...когато имам спокойствие  LaughingЧак да не ми се живее не ми се е случвало,но иначе има други като теб  Hug

# 7
  • Мнения: 7
И при мен  са нервите.При стрес или психическо натоварване(проблеми с едно или друго нещо) ,получавам косопад на петна(алупеция).Случва се през година,две...и така от пубертета до сега (31 г.) Sad

# 8
  • Мнения: 4 187
Гърлото и сливиците. Слабо място са ми, ако съм болна винаги те страдат, или по -точно ако ще се разболявам, първи те са се предали  Confused.

# 9
  • Мнения: 81
И при мен слабото ми място са нервите,получавам сърцебиене и главоболие,а и ми се гади почти всяка сутрин,а и през другото време,много е неприятно Sad и аз съм прекалено чувствителна.

# 10
  • Мнения: 3 695
гърлото, носът ми и нервите  Sad

# 11
  • София
  • Мнения: 1 423
Нерви- стягане на сърцето, аритмия, задух, неспокойство! И пак от нерви болки в корема.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Стрес. Събаря ме до две. Висок пулс, паник атаки. Ужас. Мога само да се радвам, че рядко се подавам. Най - вече когато става въпрос за дятито. Иначе нося много. Но откакто той се роди всяка по - сериозна болест (негова) ми докарва горните.

# 13
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
И моето слабо място е нервната система   Cry  От силно напрежение получавам сърцебиене, гадене, абе гадна история. До сега все още не съм го превъзмогнала и сигурно няма да успея, просто съм си такава, чувствителна и притеснителна   Sad
По същият начин е при мен.

# 14
  • Мнения: 367
Сърцето ми е по-чувствителната част, също и нервната система. При преумора, мазна и калорична храна получавам сърцебиене, прескачания, вдигам високо кръвно. Взимам малките неща навътре и това също повишава кръвното ми. Wink

Общи условия

Активация на акаунт