Искам да попитам

  • 1 357
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Здравейте на всички мами, искам да попитам относно университетите в България имали прием на майки в майчинство за дете до 2 год.без приемен изпит само по диплома от средно образование питам за държавните университети ,ако никоя мама знае нещо нека да пише . newsm78

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 14:21 от bebe6oka

# 1
  • Мнения: 2 401
Лелееее сега те изкльопаха..  newsm43

Няма такова нещо у нас.

# 2
  • Мнения: 95
ехееее....какъв бум на бебета щеше да има тогава... baby

# 3
  • Мнения: 817
Здравейте на всички мами, искам да попитам относно университетите в България имали прием на маики в майчинство за дете до 2 год.без приемен изпит само по диплома от средно образувание питам за държавните университети ,ако никоя мама знае нещо нека да пише . newsm78

Тъй като предполагам какво ще последва сега, реших с най-добри чувства да те посъветвам да ползваш опцията "Проверка правопис", която е точно до "Публикувай", когато решиш да пускаш пост или тема във форума. Тук много се държи на правописа Mr. Green, и има едни "полицаи" които дебнат за правописни грешки, много са лоши! А и в университети предполагам също все още доста държат на него . Peace.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Здравейте на всички мами, искам да попитам относно университетите в България имали прием на маики в майчинство за дете до 2 год.без приемен изпит само по диплома от средно образувание питам за държавните университети ,ако никоя мама знае нещо нека да пише . newsm78

Като ти гледам правописа - по-добре не се захващай изобщо.

# 5
  • Мнения: 3 634
Знам, че някои от колежите приемат без изпит, но няма нищо общо с майчинството. Не е честно да има такива привилегии, още повече за държавна поръчка.  Peace

# 6
  • Мнения: 2 070
правУписа ти куца,не знам университет ли търсиш,или връщане във втори клас

# 7
  • Мнения: 1 629
в СУ е с изпит за каквито и да е случаи Peace

# 8
  • Мнения: 3 371
Боже, дано да няма такова чудо още ...

# 9
  • София
  • Мнения: 7 173
Преди около 15 години в Технически приемаха само по диплома
(но нямаше връзка с каквото и да било майчинство).
Не знам как е сега.

# 10
  • Мнения: 274
Аре са всички сте много отворени и веднага се нахвърляте върху момичето...Объркало една дума, голяма работа.

Бебешок, изобщо не обръщай внимание на хейтърки и отегчени интелектуалки. Е глей ме мен - имам ТВУ и Шивашки техникум (сори че се повтарям, но детето не знае). И кво ми е? Станах ли човек? Станах. Сега съм решил да взема една дипломка ей така за кеф. Нещо международно, дистанционно и задочно, щото от бизнес ангажименти и обществени мероприятия не ми остава време. Най-ми се иска да е НБУ, че там са красавиците, но ще видим. Надявам се да се видим с теб там Simple Smile  Hug
Успех.

# 11
  • Мнения: 3 634
Марадона, нали ще си дистанционно, как ще се видите?  Laughing
Тя търси държавна поръчка, а не по 2 бона на семестър.

# 12
  • Мнения: 0
Марадона aко ще идваш в НБУ само заради красавиците не си заслужава  Laughing Laughing Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 17 591
ехееее....какъв бум на бебета щеше да има тогава... baby

Това, че имаш дете, по никой начин не би могло да означава, че си по- добре подготвена. Подобна идея е меко казано безумна. После ще поискат да има специални квоти за роми, хомосексуалисти, етнически турци, етнически албанци, протестанти, католици, евангелисти, евреи, румънци, македонци, сърби, шопи, ... абе, всеки, който по някакъв начин би могъл да се самоопредели като принадлежащ към каквото и да е малцинство. Докато накрая обхванем - всеки по различен признак - цялото население. Единственото, което би могло да ти помогне да влезеш в у-т, е добрата ти подготовка.

# 14
  • Мнения: 274
Аз имам предвид "дистанционно" от кафето на входа. Там са красавиците.

Ще си направя нещо като временен офис там. Табелка резерве, бутилка шампанско, факс, лаптоп и ксерокс, за да си снимам лекциите от Красавиците в групата, кутия пури...такива неща.

Трябва ми тази диплома, за да не се излагам след време пред децата. Какъв пример съм им само с един техникум? Не може така!

Общи условия

Активация на акаунт