Хотел в Боровец, моляяяяяяяяяя...

  • 20 941
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 678
аз подкрепям казаното за х-л Самоков 

# 46
  • Мнения: 1 572
аз подкрепям казаното за х-л Самоков 
Кое по-точно , то доста неща се казаха  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 6 260
Ние днес си дойдохме от Боровец, бяхме в "Ледени ангели". Иначе обикновено ходим в "Самоков", но не търсим спа и масажи, а басейн за малката, въобще условия за нея, а ако успеем и да покараме ски с таткото - още по-добре. Ако някого го интересува нещо конкретно за тези 2 хотела, моля, иначе общите работи съм ги писала вече из форума.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 724
Ние днес си дойдохме от Боровец, бяхме в "Ледени ангели". Иначе обикновено ходим в "Самоков", но не търсим спа и масажи, а басейн за малката, въобще условия за нея, а ако успеем и да покараме ски с таткото - още по-добре. Ако някого го интересува нещо конкретно за тези 2 хотела, моля, иначе общите работи съм ги писала вече из форума.
Извинявай, би ли пояснила- използвате детски клуб, за да каратеи или какво?

# 49
  • София
  • Мнения: 6 260
Ние днес си дойдохме от Боровец, бяхме в "Ледени ангели". Иначе обикновено ходим в "Самоков", но не търсим спа и масажи, а басейн за малката, въобще условия за нея, а ако успеем и да покараме ски с таткото - още по-добре. Ако някого го интересува нещо конкретно за тези 2 хотела, моля, иначе общите работи съм ги писала вече из форума.
Извинявай, би ли пояснила- използвате детски клуб, за да каратеи или какво?

Ползвахме детската градина на хотела ("Ледени ангели") - за деца от 2 до 7 години (иначе представлява една малка стаичка, която първо е била фризьорският салон, но иначе е с детски мокет, малко играчки и ДВД; освен че гледаха филмчета и си играеха, редяха и пъзели и рисуваха).  Peace За гости на хотела детегледачката е безплатна до 2 часа на ден (работи до 17 часа), а след 2-та часа тарифата е 10 лв. на час. Има и обедно меню за 10 лв. (супа, хамбургер и нат. сок), но моята си държеше на пържени картофи и това й поръчваха. Ако някой ходи, много поздрави на кака Веси (детегледачката) от Ади и майка й.  Hug Ние карахме с полудневни карти от 12 часа (хотелът е на пистите в център Ситняково, затова за всеки случай карахме на тях, а не на Маркуджици, но така и не ни се наложи да ни звънят). Аз съм малко като западняците, та бях казала, ако й се доспи (въпреки че вкъщи почти не й се случва да спи следобед) да й бутнат една възглавничка под главата и да я оставят да си спи на пода (бях й оставила полареното одеялце, което ползвах едно време за количката). Така й не спа, но един-два пъти беше казала, че й се спи, та дори и бяха направили къщичка, освен че и бяха сложили възглавничка.  Peace

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 11:59 от Спящата красавица

Общи условия

Активация на акаунт