Покажете детските си стаи -4

  • 47 546
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 187
A някой знае ли сайт или програма, където мога да си правя примерни съчетания от цветове на стени и мебели? Че докато не видя нещо, трудно си го представям Blush

Виж тази
http://www.tikkurila.com/decorative_paints/colours/colour_planner_2.5

Сваля се и с инсталира (не е онлайн).

# 16
  • Мнения: 791
Аз си свалих програмката, даже я изпробвахме с дъщерята  Mr. Green  Има много варианти на цветови комбинации  Grinning Дори и чаршафите и възглавниците какви да си ги избереш спрямо стените.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
И аз тук да черпя идеи  Hug
Нашата детска искам да е с бели мебели и 1 ябълково зелена стена  Crazy + елементи в наситено розово  Laughing

# 18
  • Мнения: 766
И аз тук да черпя идеи  Hug
Нашата детска искам да е с бели мебели и 1 ябълково зелена стена  Crazy + елементи в наситено розово  Laughing
Змейковица, стаята на дъщеря ми е в тези цветове, една стена зелено и акценти в розово и циклама. Не знам дали зеленото е точно ябълково, но добре се получи, защото намерихме декорации в тази гама. Показвала съм я в старите теми.

# 19
  • Мнения: 92
Момичета моля ви ако някоя от вас има фототапет да сподели колко и е струвало, лесно ли се слага, как се лепи.... Praynig
Черепахова нищо че си я показвала в старите теми, аз не съм я виждала а ми е любопитно... Hug дай линкче

# 20
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Момичета моля ви ако някоя от вас има фототапет да сподели колко и е струвало, лесно ли се слага, как се лепи.... Praynig
Черепахова нищо че си я показвала в старите теми, аз не съм я виждала а ми е любопитно... Hug дай линкче

Фототапетът се лепи също толкова лесно, колкото и обикновен тапет.
Той също е разделен на части с ширина стандартна за ролка тапет.

# 21
  • Мнения: 766
Черепахова нищо че си я показвала в старите теми, аз не съм я виждала а ми е любопитно... Hug дай линкче
Давам  - едната стена,
другата

# 22
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Черепахова,
а ад попитам кръговете в детската от къде ги купихте.
Защото на мен ми трябват три - жълт, син и червен
Но не си струва да купувам мокет в цялата му дължина само заради един кръг с радиус 60 см.

# 23
  • Мнения: 766
Гери, от Бриколаж са, струваха към 11-12 лева трите общо.

# 24
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Гери, от Бриколаж са, струваха към 11-12 лева трите общо.

Е къде в Бриколажа, на килимите ли?
Аз съм му редовен посетител, такова нещо не съм видяла.къде съм спала  newsm78

# 25
  • Мнения: 766
Бяха в една "ниша" между балатомите и килимите, но това беше преди 3-4 месеца.

# 26
  • Мнения: 373
Черепахова, а двете столчета, и в частност табуретката от ИКЕА ли са?

# 27
  • Мнения: 7 947
Как тия килимчета си стоят по местата...вкъщи килим не се задържа, камо ли такива малки, малкия всичко помита като си играе  Joy

Иначе в Бриколажа в Люлин, точно до входа, има такива малки постелки по -скоро, от рошавите също има, но май бяха само правойгйлни. За сметка на това има много сладки детски килимчета, бяха на промоция по 30тина лева.

като говорим за столчета и маса - страхотни са наистина  Peace От къде са??? Миналата седмица ходих в един магазин за дървени играчки, по съвет на една мама от друга тема, имаше маса и столче с тапицирана седалка, но първо много малки бяха, надали 4 годишно дете ще може да ги ползва удобно, второ само цвят бук, и трето цена - 38лв столче и 68 маса  Crazy Нещо се отказах  Laughing

# 28
  • Мнения: 46 437
Кръгли килимчета има и в Практикер, различни размери, цветове и материал разнообразието е доста по-голямо, отколкото в Бриколаж Peace

# 29
  • Мнения: 1 425
Черепахова нищо че си я показвала в старите теми, аз не съм я виждала а ми е любопитно... Hug дай линкче
Давам  - едната стена,
другата
Черепахова страхотна стая   bouquet Много ми харесаха мебелите. По поръчка ли са или са готови. Ако може да дадеш и от къде са   Hug

Общи условия

Активация на акаунт