Чорапогащник или клин натопен в солена вода - за отслабване?!

  • 6 363
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 778
Сигурно ще ви се стори смешно, но някъде бях чела, че може да се спи (или тренира) с чорапогащник натопен в солена вода (и изцеден, разбира се)?!

Вие чували ли сте нещо подобно?!

# 1
  • Мнения: 30 969
За трениране не знам, не съм чувала, но да се спи не е добра идея най-малкото защото ще се настине ужасно с мокър клин.

# 2
  • Мнения: 128
За трениране не знам, не съм чувала, но да се спи не е добра идея най-малкото защото ще се настине ужасно с мокър клин.
Подкрепям!

# 3
  • София
  • Мнения: 6 010
За тренировка с мокър клин според мен единственото логично обяснение е, че така тялото (краката) ще трябва да изразходят повече енергия за да почнат да се потят и да се изпари водата от клина....
Солта не ми идва идея за каков ще да е, може би така клина ще стои по-дълго мокър или пък солта влияе по някакъв специален на1ин на кожата...  newsm78
Бих пробвала, ама лятото....

# 4
  • София
  • Мнения: 7 753
Никога не бих могла да заспя с мокър клин.  Shocked

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 01:14 от Иля

# 5
  • Мнения: 12
Спането с мокър (подсолен/ подсладен) чорапогащник не помага за отслабване, а за изстинка (особено на кръста, яйчниците...  ooooh!).


Предполагам, че "логиката" зад подобно нещо е фактът, че за да поддържа телесната ни температура, организмът ни изразходва енергия. (И преди са се появявали съвети,като да се яде само студена храна, по същата причина.  doh ). Солта явно е "стабилизатор", защото е хигроскопична и поемайки вода вероятно ще забави процеса на съхнене. 


Не просто лоша идея, а направо опасна за здравето.

# 6
  • Мнения: 2 386
Я, осоляване на възрастни!  Crazy hahaha

# 7
  • Мнения: 1 310
Я, осоляване на възрастни!  Crazy hahaha
newsm62 smile3501
Понякога темите във форума ме разбиват отвсЕкъде!

# 8
  • Мнения: 641
Я, осоляване на възрастни!  Crazy hahaha
МММ,да много интересно. Sick

# 9
  • Мнения: 2 388
Аз така спях, но с клин, потопен в сладка вода, защото имах нужда от напълняване.

# 10
  • Мнения: 2 196
Аз така спях, но с клин, потопен в сладка вода, защото имах нужда от напълняване.
Пробвай с бакпулвер.Ще бухнеш приятно. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 388
Във водата ли да го слагам или директно на местата, нуждаещи се от бухване? Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 196
В кисело мляко го слагай.
Като кексче ще си. Laughing

# 13
  • Мнения: 853
Може и малко шоколадова глазура отгоре да сложиш Laughing Laughing Laughing

# 14
  • Мнения: 7 263
Аз така спях, но с клин, потопен в сладка вода, защото имах нужда от напълняване.


 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Пък ако добавите и оцетец и малко чесънче към саламурата, като нищо ще се събудите с маринована *********

охххх разбивате ме  Joy Joy Joy Joy Joy направо.

п.с. а сега сериозно - ако на някой му хрумне такава глупост да внимава, колко ще се подсоли защото като нищо сутринта може да се окаже с изгаряния на кожата причинени от солта!!!!
Не си правете шеги с такива неща
Ако беше толкова лесно дали щеше да има една дебела жена на този свят мммм?!!!

Общи условия

Активация на акаунт