Картини...от къде?

  • 11 858
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Не искам да влизам в спор , но според мен темата пое в доста различна посока  Rolling Eyes. Към авторката, аз не претендирам ,че имам кой знае какъв вкус , но моят начин е да купувам картини от местата на които ходя. Купувала съм от улични търговци в стария Несебър  , от Париж , от Флоренция неща които ми навяват спомени и ме правят щастлива като ги гледам  Heart Eyes. За детската стая на малкия нарисувахме една картина със шарени ръчички и една със малки крачета. Забавлявахме се докато ги правим Wink , а сега си имам и един хубав спомен от моето малко момченце което расте като гъбка. Другото е постер от билети на концерти на които сме били .... дали имам вкус не знам, но моят дом лъха от спомени, от моите спомени Peace.

# 61
  • Мнения: 718
За детската стая на малкия нарисувахме една картина със шарени ръчички и една със малки крачета. Забавлявахме се докато ги правим Wink , а сега си имам и един хубав спомен от моето малко момченце което расте като гъбка. Другото е постер от билети на концерти на които сме били .... дали имам вкус не знам, но моят дом лъха от спомени, от моите спомени Peace.

 Peace Това с крачетата и ръчичките го имаме и ние!По-стойностно и мило е от която и да било декорация!
А билетите от концертите ги пазя ревностно, скоро 6те ги оформя като колаж.
Също снимки от различни пътувания, преобразувани в черно-бели или композиция от сходни кадри (с мен и таткото) от различни места по света!
Спомените, превърнати в декорация са един от най-сполучливите начини за оформяне на интериора според мен! Peace

# 62
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Картините за вкъщи си ги рисува аз Peace

Общи условия

Активация на акаунт