Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Моля ви се,кажете ми хуабв филм за духове.Не някакви кланета тип "Тексаско(...)" или "Убийствен пъзел".Искам готин филм за Д-У-Х-О-В-Е,моля ви сеЕЕЕЕ!!!  newsm78
Цитирай

Boston

The Others
Много е хубав този  Peace
Цитирай

Пловдив

Гледала съм го Sad имам чувството,че всичко съм гледала за духове чак тъпо ми стана,пък не обичам кланета и тем подобни гнусотии  Sick искам си хубав филм духове,дяволи,демоне се тая,със сюжетвсичко да е както трябва Sad
Цитирай

In pursuit of magic...

Гледала съм го Sad имам чувството,че всичко съм гледала за духове чак тъпо ми стана,пък не обичам кланета и тем подобни гнусотии  Sick искам си хубав филм духове,дяволи,демоне се тая,със сюжетвсичко да е както трябва Sad

А защо не гледаш Supernatural (сериала)?Smile Или си го гледала вече? В него има всичко, което си дала като изискване, че и много отгоре...  Peace
Цитирай

А защо не гледаш Supernatural (сериала)?Smile Или си го гледала вече? В него има всичко, което си дала като изискване, че и много отгоре...  Peace
Можеш да гледаш и  сериала ghost whisperer, даже по БТВ върви някой от сезоните. Иначе аз харесвам тези:
The Exorcism of Emily Rose
Fallen
Thir13en Ghosts
Ако се сетя за други, ще пиша.
Цитирай

София

Сигурно и The Drezden Files си гледала. Thinking
The Diary of Ellen Rimbauer, но не е нещо особено.
Цитирай

Пловдив

Мда повечето съм гледала за този Fallen i The Drezden Files не съм гледала.Благодаря сега ще ги погледна Smile
Цитирай

В светлото бъдеще на своята приказка...

Предполагам, че това филмче може да ти хареса, ако вече не си го гледала. На мен лично ми беше интересен и имаше напрежение в него, доколкото си спомням:  Rolling Eyes
Ghost Ship ( Призрачен кораб ): http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=88480&rated=1
Цитирай

Усмивка скоро ще ти се даде. Трамвай Желание ще дойде :)

И на мене ми се гледат такива филми от рода на Медиум-а и Шепот от отвъдното, да не е нещо плашещо, а позитивно зареждащо или поне интересно... Имаше един Чудеса, той беше сладък, Мъртва Зона донякъде и Докоснати от Ангел (в момента вървят едни стари серии по Халмарк)
Цитирай

София

Аз понеже съм по сериалите, препоръчвам тези  Very Happy

The Drezden Files
Supernaturals
Ghost Whisperer
Demons - английски, 6 серии, има го в замунда с превод и не е лош
Haunted - за съжаление няма субтитри, но пък е с Матю Фокс /от Лост/  Love
Witchblade
Miracles
Kingdom Hospital - по Стивън Кинг
Charmed
Reaper - много забавен
Sanctuary
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.