До майките на 2 деца! По-рано или по-късно родихте ІІрия път?

  • 3 177
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14
разликата на двете ми деца е точно 2 години 1 месец и 2 дни. временностите протичаха по един и същ начин и се родиха първо момиче, а после момче.
първо 6 дни след термина
второ 2 седмици по рано. естествено вторият път раждането е по бързо

# 61
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
При мен втората продължи по-дълго, даже пресрочих с два дни термина си. При първата обаче родих преждевременно - месец по-рано, така че нямам идея колко би продължила, ако я бях изкарала до края. Thinking

# 62
  • София
  • Мнения: 717
Равни, или най-точно казано, с един ден разлика. Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 2 296
И двете ми бременности бяха леки и приятни,и двете деца преносих  1 седмица.

# 64
  • Мнения: 512
Втората бременност при мен беше по-продължителна.
Първият път родих няколко дни преди термина, а втория път няколко дни след него!

# 65
  • Мнения: 3 268
Моите и двете деца си чакаха до края,беше си им добре при мама. Simple Smile Десита,желая ти безпроблемно раждане и чакам скоро да прочета за щастливото събитие.Успех,мила! Hug

# 66
  • Мнения: 489
 Вторият път седмица преди термина.

# 67
  • Мнения: 1 021
Моите и двете деца си чакаха до края,беше си им добре при мама. Simple Smile Десита,желая ти безпроблемно раждане и чакам скоро да прочета за щастливото събитие.Успех,мила! Hug
Мерси Hug

# 68
  • Мнения: 594
Първото се роди 3 седмици преди термина, а второто - 2 седмици преди термин.

# 69
  • BG
  • Мнения: 123
И двата пъти родих по-рано (10-12 дни преди термина).

# 70
  • София
  • Мнения: 11 692
Първия път три дни след термин,втория път 9 дни  Crazy.

# 71
  • Мнения: 132
Първото си дете родих 2 седмици по-рано. След 11год. второто си дете родих точно на термина/всъщност предизвикаха раждането,защото бебчето беше 4600гр. и въобще нямаше намерение да излезе от корема на мама/.

# 72
  • Мнения: 117
Първия път 10 дни преди термина
Втория път 2 дни след термина
И двете раждания по нормален път.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 391
Първия  път родих на термин, а втория две седмици по-рано. Въпреки това, не смятам, че има някаква зависимост. Peace

# 74
  • Мнения: 2 960
Първи път-десет дни преди термина.
Втори път-изчаках пет дни до термина и -планово секцио...така ,че май не може много да се каже ,че вторият път съм родила по близо до датата Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт