Любители на котки - тема18

  • 24 339
  • 375
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 229
Днес сложихме на котарака Фронтлайн за външни паразити, дето се капе на вратлето и после го видях, че не е къпан от няколко месеца и не е много чистичък. Thinking
Помня, че първия път ни казаха колко време не трябва да се къпе, за да не се отмие лекарството, но не помня вече - няколко дни, седмица? newsm78

# 31
  • Мнения: 3 050
благодаря за красивата тема тед кет, както и за колажа и снимката на алфчо  Hug Hug Hug след сесията и аз ще направя колаж, а и приятелят ми иска да му сложа котето ( Mr. Green Laughing и то да бъде там)
ето го

иначе имам нови снимки на алфчо но ще ги пусна по-късно  Peace

# 32
  • Мнения: 4 116
Маусбени, ако имаш колан от тези медицинските, еластичните, сложи го, на мен помага при болки в кръста. А понякога са непоносими, едва се навеждам, като баба съм  Grinning
Мъжа ми все разправя като почна да се оплаквам от кръста, че не било лошо, че ставали дядовци, а че спели до баби   Tired
А, и масажи може да помогнат, затопляне .... но най- вече иди на лекар. Не е шега работа.
Игуанке, що го крихте толкоз време тоз красавец, ааа, а?  Sly
Че и синеок... Я дай повече инфо за него! И още снимкииииииииии
Ама и кви мустаци си има, леле, влюбих се, тотално, безутешно, отчайващо драматично  Cry

# 33
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
iguanka,лелееее невероятен красавец...и аз се присъединявам към Тед кат-отчайващо драматично  Crazy Crazy Hug

# 34
  • Мнения: 3 050
благодаря ви  Hug
казва се Сисьо (от Силвестър) - персиец, на ~ 5 г.
ето снимки като бебе и вече като голям  Mr. Green -
 

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 723
Маусбени много лошо тово с кръста Hug
Пробвай с електрическа възглавничка.

Този сладък Сисьо от къде го извади такъв дълбок и тежъъък поглед.
Направо за го схрускаш Heart Eyes

# 36
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ама той на снимките излиза ту бежов, ту сивочерен newsm78 Какъв му е цветът всъщност? Иначе верно е голям красавец Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 3 050
като малък беше доста светъл
иначе е по-скоро като на последните снимки, но явно от светлината става бежов  Grinning

# 38
  • Мнения: 2 550
Днес сложихме на котарака Фронтлайн за външни паразити, дето се капе на вратлето и после го видях, че не е къпан от няколко месеца и не е много чистичък. Thinking
Помня, че първия път ни казаха колко време не трябва да се къпе, за да не се отмие лекарството, но не помня вече - няколко дни, седмица? newsm78

1 седмица е добре да се изчака.

# 39
  • Мнения: 2 229
Днес сложихме на котарака Фронтлайн за външни паразити, дето се капе на вратлето и после го видях, че не е къпан от няколко месеца и не е много чистичък. Thinking
Помня, че първия път ни казаха колко време не трябва да се къпе, за да не се отмие лекарството, но не помня вече - няколко дни, седмица? newsm78

1 седмица е добре да се изчака.

Мерси! Simple Smile

# 40
  • благоевград
  • Мнения: 164
Мами имам един въпрос /малко тъжен/ но колко горе долу живее една котка?

# 41
  • Мнения: 11
Емел ще падна от стола направо Laughing

Червенокоске ще ни покажеш ли пухличките?


с удоволствие...обаче снимките са на компютъра на дъщерята, та чакам да се събуди  Grinning

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 723
Ина Мариа аз имах котка,която почина когато беше на 15г.
Верно ,че беше порода улична превъзходна,но аз я обичах безрезервно,
защото беше първото ми бебе.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 25 236
До колкото знам, смята се че могат да доживеят 15-16 години, но е божа работа. Моят първи котарак си отиде на 5 от хронично заболяване, вторият на 9 - съвсем внезапно, както си беше уж здрав... Чувала съм за котета, живели и над 18-19 години. Така че... нищо не се знае.

# 44
  • Мнения: 2 229
Аз знам, че котки, които са само домашни, живеят около 13-16 години. Но може и повече, ако е в перфектно здраве котето. Simple Smile Ако се пускат И навън, живеят много по-малко.

Ето тук пише по-точно:
http://www.petplace.com/cats/life-expectancy-in-cats/page1.aspx
http://www.best-cat-art.com/how-long-will-my-cat-live.html

Общи условия

Активация на акаунт