Отчет на набор 2003 - 42!

  • 14 703
  • 292
  •   1
Отговори

Анкета

Колко тежи наборчето?

Опции:

# 30
  • Мнения: 7 201
Изяде се само салатата и то с ръце /да не цапал вилицата/, другото се погледна без интерес и не се докосна. Сега съм го предупредила, че до довечера няма да хапне нищичко. Ха да видя кой е по-инат сега.
Joy Много забавно,да пишеш кой е по-по-най. Wink
Ние днес,както обикновено си бяхме на село.Дани,като принц(кой кат' него)-той седнал в леглото,баба му го храни(!),дядо му го масажира по краката...няма такова блаженство. Mr. Green Не че много го одобрявам,но засега им е единственото внуче(и наше име) и много му угаждат.
Мюрвет,picaso-благодаря! Hug Praynig

# 31
  • Мнения: 922
Ето една снимка на Ники от РД на градината:


П.П. За ваксината доколкото разбрах е тетраксим. Но лекарката не ми обясни по подробно. Каза само да заведа Ники че има ваксина на 6 години

# 32
  • Мнения: 6 461
Ето една снимка на Ники от РД на градината:


Голям сладур е  Hug

# 33
  • Мнения: 1 102
Аз пък за яденето не мога да се оплача. пу пу
още повече сега като е в къщи, миналата седмица беше 26кг, сега вече е 26,700кг, ограничено му  е полето за тичане и пълни дупака...

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
За малко да изпусна и тая тема... Wink

За задължителните ваксини: на навършени 6г. ли почват да настояват лекарите за слагането им? Питам, щото до скоро беше на 7г., но чух, че имало някаква промяна...
А ние няма да ваксинираме...

# 35
  • София
  • Мнения: 3 421
Хъм за ваксините не съм питала, ще трябва да проверя.

 А риба обожваме всички и ядем с удоволствие. Засега вземам основно филета заради децата - хек, пангасиус, др. бяла риба.
Спомням си като бебета направо умираха за рибните пюрета, а те миришеха толкова гадно.

Промля ми се главата с тези рейнджъри и Н2О - ако не са на телевизора, ще са на компютъра. Накрая се ядосах и изключих всичката налична техника - набързо си намериха играчките.
Въобще събота и неделя зимата ми е голям проблем - колкото и да им намираме занимания, щом са си вкъщи се лепват пред телевизора.

# 36
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Здравейте и от нас в новата темичка  Hug

murvet77 , честита госпожица   bouquet, да е здрава и много щастлива!

Яни е със седалка в колата, която вече не ползваме  Embarassed, научи се да откопчава колана и почва едно премятане, сяда, става, ужас  ooooh!, сега си я превозваме като украшение...
И риба не яде моят хубостник (то и аз не ям), татко му го пробва с всякакви видове, кисната в марината да се отнеме миризмата, не и не... В градината даже не яде гарнитурата към рибата, ако е отделно, явно и тя му мирише. Хапва само пържета цаца ( ooooh!) лятото и то ако е на кеф.
Яйце консумира само варено и то белтък - много обича, пържено, в омлет или забулено - не близва...
В последните месеци пак ми е станал злояд и е мъка с яденето, само салати, плодове и зеленчуци хапва с удоволствие.

# 37
  • Мнения: 7 201
П.П. За ваксината доколкото разбрах е тетраксим. Но лекарката не ми обясни по подробно. Каза само да заведа Ники че има ваксина на 6 години
didoni,ще те помоля да пишеш като ви мине ваксината. Peace
Успешна и хубава седмица на всички!  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 685
Здравейте и от мен. Отишли сме на втора страница. Два дена не мога да седна да напиша нещо. В събота ходихме в града в който работи мъжа ми на разходка. На 40 километра от тук. Купихме на Вики една дъска за писане, от едната страна с тебешир а от другата с химикал или за слагане на буквички. Много е доволна и само се чуди какво да напише. Вчера ходихме пеша през балкана в съседното село да играе. Времето тези дни е страхотно. Относно яденето, яде почти всичко с изключение на яйца и чушки. Риба яде само ако е изпържена или ако са хапки. По други начин не близва. За столчетата аз съм за тях. Много по удобно е отколкото иначе. Тук някой слагат едни "С " образни възглавнички на вратлето. За да минава по добре колана. Това лято мислим да се прибираме с кола до БГ и не ми се мисли как ще пътуваме. Не знам дали ще й е удобно да спи в седалката, а не искам да ляга без да е вързана. На Вики тази година й биха реимунизация на рубеола, а сега мисля май месец ще има още една ваксина но не знам за какво е. Вижте каква тема открих Знам че има промени в имунизационния календар, но и аз си мислех че след като сме заварено положение ще си останат по стария календар за нашите деца. Лек ден от мен.

# 39
  • Мнения: 22 373
Ох,ето ме и мен,пак последна на опашката.Нямам време да пиша и чета напоследък.
Murvet,честита щерка,да ви е жива и здрава!!!

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 13:11 от ДесиХ2

# 40
  • Мнения: 687
Деси, айде да си предпоследна Grinning

Мюрвет, честита дъщеричка! Да ти е жива и здрава!
Честито и на рождениците, които съм пропуснала!

Румен, като морско чедо, няма как да не обича риба Simple Smile Хапва си детето, не мога да се оплача.
Яйца - само и единствено на омлет със сирене или запечена филия с яйце и сирене.
С изключение на кратките периоди, в които яде основно по едно нещо - филия с лютеница и сирене; филия с пастет и сирене; сандвич с нещо си.... в общи линии се храни разнообразно. Никога не е бил по готвеното, но и аз не съм го насилвала.
Намерихме една гръцка пицария, където поръчваме любимата му от България пица с кашкавал, шунка и сирене. Ей това може по три пъти на ден Laughing

Столче винаги сме ползвали. Сега имаме една от повдигащите седалки и една, подобна на показаната от Виви. Той много рядко спи в колата, така че са му удобни и двете. Сам си се закопчава и го намира за нещо абсолютно естествено, защото не се е возил по друг начин Sunglasses

# 41
  • Мнения: 530
Здравеите!
Мамче капките през устата вече ги премахнаха и слава богу те бяха жива ваксина.Сега има само на инжекции и е мъртва ваксина.
По новия имунизационнен календар на 6год.ще е ваксината и ако се ползват тези отпускани от здр.каса са 2 инжекции -полиомиелитната и ДТ.
Има една която става и за двете мисля че беше Пентаксим .Габи има още много до ваксината.
Didoni пиши как мина ваксината и каква точно ви сложиха.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Здравейте и от нас в новата тема,Бети  bouquet
Относно рибата,моите деца са скарани,Марти си хапва веднъж в седмицата(в градинат)а Влади тъй като в четвъртък е рибния ден прави уговорки от сряда още да не ходи,или да говоря с госпожата да не яде.
С яденето на яйца нямаме проблеми,не че не могат да се появят,децата си променят вкусовете.Риба и аз не ям(на кого да приличат децата Laughing),не понасям миризмата и изобщо.

# 43
  • София
  • Мнения: 15 194
Това лято мислим да се прибираме с кола до БГ и не ми се мисли как ще пътуваме. Не знам дали ще й е удобно да спи в седалката, а не искам да ляга без да е вързана.

Ние пътувахме през пролетта до Прага. На отиване пътувахме от София до Будапеща, след три дни-от Будапеща до Прага, но на връщане взехме целия път от Прага до София само с 3 спирания на бевзиностанции за ходене до WC. Купихме на Иво DVD да гледа филмчета в колата и да му минава по-интересно времето. Той поначало много обича да пътува, спи в столчето без проблем. Като има на какво да си облегне главата (на облегалките отстрани)-нищо не го притеснява.

# 44
  • Мнения: 1 685
Vivi нашето разстояние ще е доста по дълго като километри.  Sad  Вики и тя спи без проблем на столчето като пътуваме по дълго, но тук ми се вижда прекалено. В автобуса си спи на двете седалки. Имам в предвид аз съм на едната а нейната глава е на краката ми. Но почивки така или иначе ще има. За DVD и аз се позамислям, но не знам на каква цена е.

Общи условия

Активация на акаунт