Отчет на набор 2003 - 42!

  • 14 699
  • 292
  •   1
Отговори

Анкета

Колко тежи наборчето?

Опции:

# 75
  • Мнения: 530
Picaso страхотни сладурани. Hug Hug Hug Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

# 76
# 77
  • София
  • Мнения: 7 672
Момичета, аз от очилцата не се притеснявам. Таткото ни като малък е бил също с късогледство и астигматизъм, носил е очила и се е оправил. Най-малкото очаквах нещо такова, бях подготвена. Но този хроничен конюнктивит - пише, че е признак обикновено на някаква инфекция, рядко е самостоятелно заболяване. А наборчето не е дало да му вземат секрет. Така е винаги, когато е само с баща си.  ooooh! Само магарии прави. Та сега ми обеща следващия понеделник на контролния да даде, та да открием причината за проблема и да се взимат мерки.
Ирка, по челцето е импетигото на бебо.  Sad
Ели, дано се разминете!  Praynig
Мими, вие също!  Praynig

# 78
  • Мнения: 367
Мамче и Мими72 много ви благодаря,но всички казват че на татко си са се метнали повече,по чар и обаяние на мен! JoyМного благодаря eli_dechkin,yanakr и viki_hrisa за милите думи за мойте гарджета! Hug
Ели дано наистина ви се размине!
Ирина,дано бебчо бързо да се отърве!
На всички болни,бързо оздравяване! WinkА на майките им Hug
До утре!

# 79
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
picaso, страхотни сладуранки си имаш! Пу, пу.  Хубави деца!

Ирина, дано бързо минава. Поне е на място което лесно може да се ибягва мокренето. Дано не ги пипа много бебо!

# 80
  • Мнения: 97
Здравейте и от мен.
Черпя по едно кафенце !!!
Нямах възможност да пиша. Преместихме офиса в Добрич и чакахме 4 мес. да ни пуснат тока  #Crazy,  Коко така и не можа да свикне с новата ДГ.
А за ваксините - Коко е като подивял, наложи се да му вземат кръв преди 1,5 г. и сега се сеща и ме пита: - Ти защо ме държа тогава да ми Точат кръвта а ?

Лек ден на всички!!! Hug Hug Hug

# 81
  • Мнения: 3 506
Здравейте  Hug  Хич нямам време тези дни и само чета, а до писане не стигам...

Мюрвет, честита принцеса. Много щастие пожелавам  bouquet

Picaso, страхотни сте!!

Иринка, и Ники е така с хроничния конюктивит. Това си им е дежурна диагноза явно като видят светли очи. Не се впрягай много.. Слагайте капките, докато минат изследванията (че трябва да са спокойни очичките, за да се определят диоптрите) и така.

Гледам, че сте си коментирали яденето по-горе. И Ники си има неговите капризи, ама не ми пречи. Важното е, че яде плодове и зеленчуци на корем, това ми стига.

За кръвта и ваксините - гледам да са сведени до абсолютния минимум, и когато имам късмет, успяваме да се спазарим и да не се стига до ексцесии.

 Hug

# 82
  • Мнения: 4 289
Зравейте!  Hug

eli_dechkin, аз взех да се успокоявам за варицелата, даже вече предпочитам Кристиян да я изкара, мен ме е страх от скарлатина.  Confused
За ваксините -  направо не знам как ще го водя да му я поставят, когато му дойде времето. Миналата година го водих, да му взимат кръв за стандартните изследвания, беше голям кошмар, освен това бях сама с него. Пищя, вика, рева с пълно гърло. Едва го удържах.  Confused

# 83
  • София
  • Мнения: 4 397
За ваксина лекарката ни каза чак за първи клас демек на 7г.
Молба към мамите от София, да ми препоръчате детски зъболекар, че искам да водя Митко.

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 11:19 от kimba77

# 84
  • Мнения: 4 966
Нашият час за зъболекар е утре. Ще го водя при моята си зъболекарка, не е детска, но ни е лична стоматоложка на цялото семейство. Не знам как ще го удържам да седне на стола, да си отвори устата и да изтърпи лечението. #Crazy Мислех да прецакам баща му да го води, ама той е на работа ни не върви да излиза специално за случая, като аз съм свободна.
За ваксините - тогава мисля вече да пратя баща му. Бебката аз си я водих, Косето също като бебе, ама сега сигурно ще трябва да се държи здраво.  Иначе кръв им взимаха миналата година. Покрай изследванията на бебка поисках направление и за Косьо. Мисля тази година по същия начин да постъпя. Идеята това да се прави всяка есен ми хареса.
Късмет на болничките и по-бързо оздравяване!
Макарена, голям смях! Joy

# 85
  • Мнения: 922

За ваксините -  направо не знам как ще го водя да му я поставят ...Миналата година го водих, да му взимат кръв ... Пищя, вика, рева с пълно гърло. Едва го удържах.  Confused

И при нас положението е същото. 

# 86
  • Мнения: 22 369
Нашият час за зъболекар е утре. Ще го водя при моята си зъболекарка, не е детска, но ни е лична стоматоложка на цялото семейство. Не знам как ще го удържам да седне на стола, да си отвори устата и да изтърпи лечението. #Crazy
Моя юнак изтърпя направата на две пломби,като се наложи зъбите да се лекуват и е ходил общо 6 пъти със смяна на лекарства,машинки и тн.Детето прие нещата спокойно,не е плакал,не се е страхувал.Но аз го подготвих предварително,а и заболекарката знаеше как да го накара да се довери,без да се страхува от болката.Не го е лъгала,че няма да боли,а му обасни как да й показва,че го е заболяло ,за да спира с машинката.Всяка тяхна среща завършваше с показване на всички играчки,които е донесъл с него,сбогуване по 5 мин.Много е доволен,защото му казахме,че е бил много смел,а доста големи хора ги е страх да ходят на заболекар.Сега ходи с удоволствие,даже скоро ме питаше няма ли пак да му записвам час,защото му растял зъб. Mr. Green

# 87
  • Мнения: 7 201
За ваксина лекарката ни каза чак за първи клас демек на 7г.
На 6г. ще им е ваксината,тъкмо разговарях с личната.Тетраксим-което ще рече ДТК+ полиомиелит мускулно в ръчичката. Peace

eli_dechkin, аз взех да се успокоявам за варицелата, даже вече предпочитам Кристиян да я изкара, мен ме е страх от скарлатина.  Confused
И мен ме е страх от скарлатината,ама ми казаха,че щом е карал веднъж шарка(която и да е) много малка е вероятността да се разболее от друга. Praynig

# 88
  • Мнения: 22 369
Скарлатината лесно се прихваща,особено ако детето е носител на стрептококовата бактерия в гърлото си.Затова правят тези натривки от гърлата на децата,за да се лекуват навреме,преди детето да се зарази със скарлатината и да активира стрептокока,ако е носител.
Мен ме е страх от всички шарки,защото не съм карала нито една!!! :0

# 89
  • София
  • Мнения: 4 397
За ваксина лекарката ни каза чак за първи клас демек на 7г.
На 6г. ще им е ваксината,тъкмо разговарях с личната.Тетраксим-което ще рече ДТК+ полиомиелит мускулно в ръчичката. Peace

Това от скоро ли е, защото последно говрих с нея някъде октомври за ваксини.

Общи условия

Активация на акаунт