Още една тема за избор на количка - моля за съвет

  • 2 221
  • 25
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Здравейте,

Моля да ме посъветвате каква количка да си вземем. Това, което е важно е тя да е лятна, лека, да може да се сваля в пълно легнало положение и да е удобна в изправено. Тази количка ще ни трябва за неповече от 1 година т.е. цената й да не е много висока.

Досега бяхме с Премаман COMBI MOTION TOP TRIO и изобщо не сме доволни. Шасито се чупи 2 пъти, дръжката веднъж.  ooooh! Куп пари дадохме за ниско качество. Затова сега искаме нещо стабилно и изгодно.

Много благодаря на всички, който ще се включат по темата.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 715
Ako е за детенце на 1г и 3мес, както виждам в подписа, препоръчвам Инглезина Трип.
Тук писах повече Simple Smile
Няма напълно легнало, а около 30 градуса наклон. Дъщеря ми спеше чудесно в нея. Взех я, като навърши 1 година.
Ето цветовете.
Цената е около 230лв.

# 2
  • Мнения: 3 993
Аз горещо препоръчвам Maclaren. Моята е модел techno XT, но сега има по-нов модел: http://www.maclarenbaby.com/us/content/view/105/497/lang,en/
Лятна, тежи само 7 кг, единствената на пазара лятна, която има напълно легнало положение за новородено (моето бебе е лятно). Изключително здрава, стабилна и маневрена. Управлява се с една ръка, сгъва се с една ръка. Продава се в Premaman и Mothercare. Цена 500 лв (от миналата година). Макларън имат и още по-лек летен модел с по-малки колела за по-големи деца. Всички модели ги има в каталозите на Premaman и Mothercare, а и повечето ги продават. Иди в тези 2 магазина и ги виж.  Peace 

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Благодаря ви момичета за предлаженията  Hug

За момента се спряхме на Чиполино Каролина. Има всичко, което търся; дано само излезе здрава количка Simple Smile

# 4
  • Мнения: 433
Чиполино отговаря само на критерия ти за цена. За останалото подкрепям избора на  Little Wingels - Maclaren. Моята е именно моделът от линка (Techno XLR) , ще допълня само, че вече ги продават и в Хиполенд, цена 589 лв.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Не само цената. Има широк, комфортен кош за спане; 2 положения на гръбчето, включително пълно легнало положение; много е лека; не толкова маневрена, но става.

Аз търсех количка, която да използвам когато детето се измори от разходката или му се доспи, а не да е постоянно в нея. Знам, че има многооо по-добри варианти от нея, с повече екстри, но за тази цена (105 лв.) мисля, че си заслужава. Не мога да се прежаля още веднъж да дам толкова пари (589 лв. ) за количка.

Благодаря ви за мненията Simple Smile

# 6
  • Мнения: 35
Здравейте, и аз да се включа в темата. Чакаме нашия бебо в началото на март.Да ви кажа напълно се ошашках с тези колички, та реших да потърся съвет и от вас. Търся количка, комбинирана, с кошче за кола, като пари около 600 лв, да е с големи гуми, лека, лесно да се сгъва(колата ми е форд фиеста-малка е Simple Smile ), да е маневрена.
Благодаря предварително за съветите Hug

# 7
  • Мнения: 506
Здравейте!
И мне ме интересуваше точно този въпрос с летните колички-само че моят бебчо е малък и бих искала количката да не е толкова малка(рядко се налага да я качвам в колата),по-важното за мен е да е широка и да има пълно легнало положени,за да може бебчо да си спинка спокойно!А също така да е маневрена,че тук улиците са кошмар!!!!

# 8
  • Мнения: 3 993
Улиците навсякъде са кошмар.  Simple Smile Моят избор е Макларън - завинаги и за всякакви ситуации.  Peace
Yanina да ме прощаваш, но според мен пак си се минала с тази Чиполино.  ooooh! По-назад каза, че търсиш качество, защото вече си дала много пари за ниско качество. Е, Чиполино определено е ниско качество. Нали знаеш онази приказка - "Евтиното винаги излиза по-скъпо"?  Wink

# 9
  • Мнения: 506
Макларъна е с много малки колелца,а имах лятна с такива колела на дъщеря ми и се движеше ужасно трудно по павета и неравности,та за това се чудя  newsm78
Исках нещо с по-големи гуми  Rolling Eyes Някакви предложения??

# 10
  • Мнения: 3 993
Макларъна е с много малки колелца,а имах лятна с такива колела на дъщеря ми и се движеше ужасно трудно по павета и неравности,та за това се чудя  newsm78
Исках нещо с по-големи гуми  Rolling Eyes Някакви предложения??
Говориш за Maclaren Quest Sport и Maclaren Triumph, които са летни изчистени модели на марката. Те са с малки колела, не са подходящи за новородени (дават ги от 3 или 6 месеца), няма пълно легнало положение и са много леки, щото няма нищо по рамата освен седалката. Те тежат по 5 кг. Ето: http://www.maclarenbaby.com/us/content/view/100/492/lang,en/
Разгледай Maclaren techno XT и Maclaren XLR (последния модел) - те са с големи колела и са подходящи за новородени.

# 11
  • Мнения: 156
и аз опитвах да бутам такава количка с малки колела по паваж Simple Smile)).
и не бих пробвал повече !

# 12
  • Мнения: 693
Май няма пълно щастие с тези колички!  newsm78

# 13
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Използвах ето тази за лятна, купихме я когато малката беше на 1 годинка и не ни трябваше напълно легнало положение на гръбчето.Не  е от най леките, но е с големи гуми и нямахме проблем с возенето по всякакви терени http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3522.

# 14
  • Мнения: 75
търся лятна количка с цяла дръжка и положения на гръбчето до към 150лв. единствената, която съм виждала и отговаря на условията ми, до сега е чиполино каролина.
моля Ви дайте идеи.

Общи условия

Активация на акаунт