Споделете 93

  • 22 097
  • 747
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 783
Старата

Да стискаме палци на малкото Вълче!

# 1
  • Мнения: 5 370
Споделям спящ син и майка му, дето си пие черния чай.И че съм първаааа.

# 2
  • Мнения: 3 405
Обичам Пловдив дори повече от Варна.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Аз споделям спящ мъж и, че преди малко дребното ми се стори топло. Измерих Т. 38. Пак се започна...

На всички, които се нуждаят - късмет и здраве!

Никога не съм била в Пловдив  Blush Южна България ми е малко позната. Май всичко се свежда до Сандански и Черноморието.

# 4
  • Мнения: 40
Обичам Пловдив дори повече от Варна.
Абе навсякъде е хубаво, само да не се задържаш прекалено дълго на едно място, че писва

# 5
  • Мнения: 2 212
Пловдив е любимият ми град в цяла БГ. Дори да имам мечтаната къща на морето, пак не бих могла да живея дълго без Пловдив.

# 6
  • London, baby
  • Мнения: 800
Харесвам Пловдив, туй вместо запис.

# 7
  • Мнения: 2 070
много рядко споделям,но обичам да ви чета.
това вместо,запис.и обичам Пловдив,голям град,
но я няма тая припряност и забързаност,характерна за големите градове

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 17:11 от Пали

# 8
  • Мнения: 1 992
Споделям махмурлук. Някой да го иска? Снощи прекалих с виното.

Стискам палци за Вълчето, бързо оздравяване.

# 9
  • Мнения: 17 407
Надявам се да се стабилизира състоянието на Вълчето и дядото на Sway. Стискам палци и аз.

# 10
  • Мнения: 2 212
Понеже съм гадна, ще споделя сладолед, но понеже дори не съм просто гадна, а съм мнооу гадна, ще споделя и че е половин килограм  bowuu

# 11
  • London, baby
  • Мнения: 800
Ау, естер, искам и аз! Зимата не трябва да ям (ама то сега ква зима е), щото бързо се разболявам.
Качила съм 2кг, ура!

# 12
  • Мнения: 4 371
Не си гадна, а си направо противна.

На Лого5ка все забравям да кажа, че като й видя аватара ми се оправя настроението.

# 13
  • Мнения: 2 212
Виес, от сладоледа не мож се разболееш според мен. Т.е. не сладолед посред зима е причинител за болестите....аз около Коледа с месеци не бях близвала сладолед, а болна... Тия дни просто умирам за сладолед и днес съм само на това почти...

# 14
  • Мнения: 2 196
Стискам палци на Вълчето.
Някой да иска да му споделя мързел? Имам много.
Моето дете се е метнало на някоя фуражомелка - от сутринта не  е спряла да говори. На куклите, на мен, на себе си, не млъква. Понякога и пее. Силно и артистично, вживява се. Ще започна да купувам дъвки, от най-големите.

Общи условия

Активация на акаунт