Ин витро чужбина

  • 8 805
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
geripetrowa, интересно ми е какво точно влиzа в цената на инсеминацията в клиниките, които си посочила. Честно да ти кажа Шокирана съм от теzи цени. АЗ съм в Германия инсеминациите ми струваха около 150 €. В цената влиzат всички прегледи преz цикъла (3 на брой), всеки път иzследване на 3 хормона, самата инсеминация, обработката на спермата, както и медикаментите ( в моя случай клостилбегит zа стимулация и овитрел). Това е цената на цялата процедура,  а касата поема тук половината от раzходите.

valeria22, аz съм в Германия и в таzи клиника www.kinderwunsch-ulm.de НасреЩа съм, ако ти трябва информация. Все оЩе не съм zабременяла, имам 2 инсеминации zад гърба си, подготвям се zа трета. И съм много доволна от целия екип на клиниката.

Миле, сърдечно ти благодаря! Запазвам линка, както и твоя профил.  Може би ще те обезспокоя с още малко въпроси с лично съобщение. Благодаря много още веднъж!

# 16
  • Мнения: 89
Zdravei sladyr4e.V darjavnite bolnizi v ITALIA invitroto  i lekarstvata sa besplatni  ,no triabva da ima6 italiansko grajdanstvo ,za sajalenie zakonat im ne pozvoliava donorstvo.

# 17
  • Мнения: 1 156
Валери, писала съм предимно за Ин витро, при това в 4астна клиникам която няма ни6то об6то с държавата. И е една от най скъпите в Испания, което не я прави 100 % сигурна. Имам близка, която не успя там въпреки перфекционизма им.
Инсеминациите са между 600 и 1000 евро.

На държавно е безплатно, зависи от областа в която живее6 , може6 да заплати6 или не медикаментите. Ако болницата в обласста където живее6 има склу4ен договор с 4астна клиника, може да те поеме  тя за самата процедура, но за вси4ко се пла6та от държавното осигуряване. Напоследък така практикуват, може би има много слу4аи и държавното не смогват  но поне ве4е не се 4ака както преди.   

# 18
  • Мнения: 89
Здравеите моми4ета извинете ме за отклонението от темата но не знам как да пусна нова затова 6те пи6а тук.-ИКСИ в ИТАЛИА(ако има ниакои да ми помогне 6те сам много благодарна)Аз живея в ИТАЛИА   LANCIANO на около 30 км.от PESKARA и наскоро приклиу4их с 1 не успе6но ИКСИ .Знам 4е има много като мен тук и сте ми баде много приатно и полезно да разменим някоя-друга информациа.Ako пак не ви се пи6е моят тел.е (0039) 393 3565597

# 19
  • Мнения: 1 951
Ивнед съжалявам zа неуспешния опит  Hug Виж и в тоzи форум, има и момичета в Италия
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&board=21.0

# 20
  • Мнения: 1 467
Тъй като живея в Италия, знам за тук - в Рим се намира клиниката и стана много известна с това, че направиха инвитро на една жена на 63 години, която роди безпроблемно, сигурно сте чували.

Ето и линк: http://www.raprui.com/

# 21
  • Мнения: 89
МАРИНСКИ благодариа ти много мила ,ве4е писах в За4атие но темата там не  много посе6тавана.МОРГАУСЕ на теб са6то за линка,гледала сам по ТВ.         мама-нонна,но бих изкала и  да размениме мнение с някоя която ве4е е правила.В болницата която бях аз CHETI -обслужването много вазпитано ,но в са6тото време резервирано.-триабва да им тегли6 думите с 4ингел и имах 4увството 4е не им дреме много,много

# 22
  • Мнения: 1 951
Най-отгоре в тоzи подфорум също има zакована тема zа момичета които правят инвитро в момента, можеш да пишеш и там.

Аz имах същите наблюдения като тебе. Добре, че моят лекар се случи да бъде грък и имаше персонално отношение, дори дойде да ме види като родих.

# 23
  • Мнения: 262
Най-отгоре в тоzи подфорум също има zакована тема zа момичета които правят инвитро в момента, можеш да пишеш и там.

Аz имах същите наблюдения като тебе. Добре, че моят лекар се случи да бъде грък и имаше персонално отношение, дори дойде да ме види като родих.

Късметлийка PeaceЧестито,бъдете живи и здрави. Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 333
Валерия, извинявай, че питам в темата ти  bouquet, но ме интересува , някой може ли да ми даде информация за Инвитро клиника в Истанбул?Желая ви която и клиника да изберете, опита ви да се увенчае с успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт