Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Русе

Това е въпросът ми.
Ако има такива съфорумки/ци нека да свиркат и може да си направими мини-форумска среща в Пловдив 18-22.02.2009.
« Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 11:16 от M&D »
Цитирай

Русе

Ехооо!
Аз ли съм единствената или други като мен днес не са в клюкарника newsm78
Цитирай

Мъжът ми ще ходи. Да му кажа ли да ти се обади Wink
Цитирай

Пловдив

Ако си ангажиран със селскостопански бизнес и се интересуваш от това, посещението на изложбата е наистина интересно и полезно, но е тъпа за лаици като мен, Винарията много повече ме кефи, поне има дегустации на всички изложени питиета.
Цитирай

Ако имаше животни да дойда, можеше и да пътуваме наедно, но техника не ми се гледа.
Ти снимай там, каквото разрешават в кабините, че тук в една тема покрай Азис изкараха трактористите много тъпи и елементарни пияни изроди, които си забравят децата на полето като се напият.
Цитирай

Пловдив

Миналата година имаше прасета от една френска порода, за тази година не знам.Иначе можеш да си снимаш на воля, предполагам, че никой няма да направи забележка.
Цитирай

Стара Загора

Аз ще бъда там.
Цитирай

Русе

Има животни, цяла палата са им отделили. Когато бях за пръв път те наистина ми бяха най-интересни, снимах  Pig Cow  animal085..., но ми откраднаха телефона (не в Пловдив) преди да разтоваря снимките.

Няма само техника, е, не може да се сравнява с Винария newsm40, но вечер се вдигат наздравици в приятни компании.

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.