Въпрос за пъпчето на 1г7м

  • 1 598
  • 30
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 499
Здравейте

Искам да попитам  пъпчето на вашите деца изпъкнало ли е  или е навътре

притесняваме да не е пъпна херния  изпъкналото пъпче

Предварително благодаря


Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 11:02 от carlinka05

# 1
  • Мнения: 251
Нашето специално е навътре, но съм виждала бебета с изпъкнали пъпчета.Даже и при възрастни има такива хора с изпъкнали пъпове .А теб какво по точно те притеснява? newsm78

# 2
  • Разград
  • Мнения: 2 102
На едното ми дете е изпъкнало леко, а на другото е вдлъбнато.

# 3
  • Мнения: 7 723
Вдлъбнати са, и на двете...

# 4
  • Мнения: 1 629
Моето пъпче  е изпъкнало и винаги е било такова. Майка ми ми каза, че в болницата са ми го резнали по -нагоре и е стърчало, та с някаква монета са ми го сваляли  newsm78 някакви странни неща общо взето. На моето детенце му е на средата - нито изпъкнало, нито вдлъбнато.

# 5
  • Мнения: 1 674
На едното ми дете е изпъкнало леко, а на другото е вдлъбнато.
и при нас е така

# 6
  • Мнения: 132
и на моята дъщеря(1,3год.)е изпъкнало. педиатърката ни каза,че било нормално-на някои деца били така

# 7
  • Мнения: 8 999
Нито изпъкнали, нито вдлъбнати са. На нивото на кожата на корема са.
Но, ако нещо те притеснява, е редно да се консултираш със специалист. Понякога изпъкналият пъп е симптом за пъпна херния, но не винаги.

# 8
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
В началото беше лееееко изпъкнало, сега се прибра. Наистина, ако нещо те притеснява, консултирай се с лекар.

# 9
  • Мнения: 4 053
вдлъбнати са и на двете ми деца,
а, теб наистина, какво те притеснява?

# 10
  • Мнения: 2 307
Пъпчето не детето ми е вдлъбнато.
Ако те притеснява ,че може да има пъпна херния трябва да се консултираш със специалист.
Ние няма как да знаем..

# 11
  • Мнения: 290
Според мен трябва да се консултираш с лекар за твое успокоение.Понякога изпъкналия пъп наистина е признак за пъпна херния,моето по-голямо дете имаше такъв проблем но това беше точно след като ни бяха изписали от родилния дом.Лепихме го със специални лепенки и сега всичко е наред.

# 12
  • Мнения: 378
и на моята дъщеря(1,3год.)е изпъкнало. педиатърката ни каза,че било нормално-на някои деца били така
И при нас е така даже до годинката го лепихме 3 пъти за по 2,3 седмици да се прибере хернийката  е прибра се ама пак си е изпъкнало.

# 13
  • Мнения: 1 428
На Даная пъпчето е навътре,но моето е изпъкнало навън.

# 14
  • Мнения: 9 973
все повече започва да изпъква-лепенките не помогнаха

Общи условия

Активация на акаунт