Съдомиялна за вграждане "Беко" или "Електролукс"?

  • 3 424
  • 6
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Момичета, имам дилема. Двуумя се между тези две марки съдомиялни. Беко-то е с повече функции, 1/2 зареждане, 10 комплекта, и с 50 лв. е по-евтино, а Електролукс няма 1/2 зареждане, 7 комплекта е, но пък е от водещите марки  Rolling Eyes И двете са един и същи размер. Ще съм благодарна да споделите мнението си. 

# 1
  • Мнения: 1 629
О аз съм за Електролукса Peace Ние си взехме печка Краун, защото имала повече функции и беше по-евтина и сега да не ти показвам как половината въртящи се копчета са изпочупени и хлътват навътре в жиците. ooooh!

# 2
  • Мнения: 4 315
Имам съдомиялня беко за 12 компл. много съм доволна .http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=364397.msg9857553#msg9857553Виж тук.На последък май марките не са това което бяха имам лош опит от панасоник например,дочух много лоши неща и за горение....явно всичко е късмет.

# 3
  • Мнения: 3
БЕКО са турски. Електролукс са с части на АЕГ.  newsm78 Няма две мнения

# 4
  • Мнения: 138
И ние бяхме пред същата дилема за точно тези два модела. Консултанта каза че нямат нишо общо - Електролукса е съвсем базов модел, а Беко-то е със всички екстри. Доверихме му се, и не съжаляваме- измива чудесно, страшно тиха и икономична е.

# 5
  • Мнения: 74
Електролукс който се внася в България масово се прави в Китай -просто погледни табелката на самия уред и ще се убедиш.По добре Беко

# 6
  • Мнения: 377
То всичко се прави в Китай. В Техномаркет гледах перални Бош и колкото перални имаше, толкова страни производителки. Имаше Бош от Испания, Германия, Китай, Турция и т.н.

Иначе да сравняваш Електролукс с Беко е все едно да сравняваш Фолцваген с жигула (не говорим за Трабант и Мерцедес  Wink)

Общи условия

Активация на акаунт