Студено къдрене

  • 2 441
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 708
Имам дълга (почти до кръста) и мноооого права коса. Обичам да я къдря с маша, преса и т.н., но ми се иска да я накъдря за по-дълго време.
Някоя от вас правила ли си е студено къдрене на доста дълга коса? Издържа ли дълго без много да се отпуска? Аз не искам ситно къдрене, по-скоро нещо между къдрици и начупване, но се притеснявам да не се обезформи бързо- бързо.Косата ми е доста тежка.
И наистина ли косата трябва да израсне, за да се върне в първоначалния си вид? (в случай че не се харесам).

# 1
  • София
  • Мнения: 3 752
Къдрила съм се 2 пъти през живота си и 2-та пъти ми окапа половината коса.Къдренето е най-голямия бич за косата.Не си заслужава според мен.

# 2
  • Мнения: 10
Аз съм си правила студено къдрене, но преди доста време и много се харесах! Издържа ми близо година и постепенно след това започна да се отпуска. Косата ми не се изтощи, но и аз си се грижех за нея. Абе, доволна си бях! Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 708
Дали има значение самия препарат с който те къдрят (марката) за щаденето на косата?

И какви грижи се полагат след къдренето? Нещо повече от балсами и маски?

Магика почти ме разколеба  Grinning

# 4
  • Мнения: 144
Здравейте,
Аз се накъдрих преди месец и половина и останах очарована от ефекта! Но всичко зависи от косата, моята не е много дълга за това не мога да кажа какво ще е на дълга коса... но лично според мен ще е по хубаво на дълга коса.. особено ако кажеш да те накъдрят на възможно най-едрите ролки за къдрене! Ще стане супер! Simple Smile Аз съм ЗА промяната с две ръце!
След къдренето започнах да правя маската с Тривитаминола и нямам проблеми с косата за сега... да не казвам голяма дума! Ползвам балсам редовно и пяна  докато е влажна косата! Пожелавам ти Късмет! Simple Smile

Поздрави!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт