Моля за вашите съвети, как да спра кърмата си!!!!!!!!!!!!!

  • 1 745
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 715
При третата лактационна криза се обърнах към хомеопат. След първия прием на изписаното лекарство кърмата ми се върна с пълна сила. Има такива, които действат обратно, но задължително след консултация. Че в хомеопатията това, което е подходящо за един, може да е собратен ефект при друг или да не действа Peace
Успех!

# 16
  • Мнения: 103
момичета помагайте, имам си запушен канал и не знам как да се оправя сега. имах и когато малкия беше на 3 месеца и тогава двигнах мн. висока температура и с масажи и горещи компреси/душове се справих, сега обаче съм на работа канала/буцата е съвсем близо до зърното и не е удобно за масаж толкова, а и не смея да натискам.

# 17
  • Мнения: 36
marianair защо не пробваш с измукване.Накарай мъжа ти да те изсмуче довечера.сега имаш ли температура?

# 18
  • Мнения: 103
oo за измукването едва ли ще се навие колкото и да сме си близки. поне така си мисля. не, нямам температура, масажирам отвреме на време

# 19
  • Мнения: 2 132
А в пастата ми за зъби като има салвия може ли да повлияе на кърмата? Grinning

# 20
  • Мнения: 339
Пише ви една майка, чието съкровище се отби само преди точно 7 дни!
Опитвам се да спра кърмата си без хапчета, но все още не мога да постигна това. Правя компреси с извара, лимони-много ефикасна рецепта, но на този етап, все още няма резултат. Пия чай от салвия. Зная и за компресите със зеле, но при мен те не помагат.

Моля за вашето мнение и съвети!
Благодаря ви!
PIVANOVA колко често сменяше зелевите листа на копресите и по колко време стойш с тях, При мен много помогнаха за три дни омекнаха гърдите, а още на втория спря болката. Знам че малко неприятно мирише , но ако го изтърпиш постоянно да ги носиш за няколко дни( включително и през ноща) съм сигурна че ще има ефект. И сменяй листата поне на два часа, щом омекнат или леко повяхнат. Успех.

# 21
  • Мнения: 594
Да използвам темата и да задам едно въпросче... Спрях да кърмя малкия преди 2 седмици - преди това се кърмехме само вечер преди лягане. В момента гърдите ми не се пълнят, на пипане са меки, но въпреки това са чувствителни и отвреме на време ме болят. Това състояние нормално ли е? Трябва ли нещо да правя - напр. масаж или?

Общи условия

Активация на акаунт