ВАШАТА роля ?

  • 5 569
  • 130
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Иска ми се да съм Мисис Смит  Wink (Мистър и Мисис Смит) - пасвам перфекто за изпълнението на ролята. Само дето на външен вид мноооого трудно ще го докарам  Embarassed

# 31
# 32
  • Мнения: 1 212
Героинята на Глен Клоуз от "Опасни връзки" се очертава твърде желана роля  Grinning
Конкуренцията ще е голяма,  отпада от моя избор  Wink

Аз мисля, че прекрасно бих се въплатила в ролята на Албена от "Неочаквана ваканция".
Импонира силно на  детския ми нрав , бих се запознала и с онези чудесни български актьри от онова време  Peace
Иначе най-голямо предизвикателство би ми било да заместя Мила Йовович като Орлеанската дева ...
/леко налудничава съм, може и да склонят поне за пробни снимки, ако не друго / Mr. Green

Хайде мислете има толкова много свободни и все още не дотам-добре изиграни роли  Laughing

# 33
  • Мнения: 2 196
Том Хейгън от Кръстникът.

# 34
# 35
  • Мнения: 2 448
Има две , които ме привличат -  Никита и Тринити от Матрицата. Борци по принуда и безумно влюбени.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 623
И още една, не заради мъжката роля  Wink
Лара Крофт  bowuu
С такъв кеф бих играла тази роля  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 984
Джоди Фостър /обожавам я тази жена!/ в "Контакт". Мишел Пфайфър в "Текила на разсъмване". Simple Smile

# 38
  • Мнения: 7 723
А може ли да играя мъжка роля?
Тогава ще съм Подлия Роби bowuu

# 39
  • Мнения: 1 212
Може бре  Grinning .... и анимационни герои се приемат дори  Wink.
И в тази връзка бързам да си заплюя една второстенна мъжка -
на отвеяния тип партниращ на Джони Деп в "Аризонски мечти"
/ братовчед май му беше /
Много ме кефи като типаж   Hug

# 40
  • Мнения: 2
Според мен никоя жена не би искала да играе, която и да е роля, играна вече от Анджелина Джоли.

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
Аз ще взема ролята на Гарфийлд, благодаря.

# 42
  • Мнения: 1 212
Според мен никоя жена не би искала да играе, която и да е роля, играна вече от Анджелина Джоли.

Aз изброих точно две изказвания ,които опровергават горното  :

И още една, не заради мъжката роля  Wink
Лара Крофт  bowuu
С такъв кеф бих играла тази роля  Heart Eyes

Иска ми се да съм Мисис Смит  Wink (Мистър и Мисис Смит) - пасвам перфекто за изпълнението на ролята. Само дето на външен вид мноооого трудно ще го докарам  Embarassed

 Whistling

# 43
  • Мнения: 2 448
Според мен никоя жена не би искала да играе, която и да е роля, играна вече от Анджелина Джоли.

Мда, по скоро биха искали да се превъплътят в Анжелина Джоли и да заемат мястото и до Брат Пит.  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2
Наистина ли някой иска да бъде сравняван с Анджелина Джоли?!  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт