Отговори
# 15
  • Мнения: 2 960
Моят син от раждането си е на розов ХИПП/пробиотици/.Мисля ,че вкусът му си е наред...ама не съм опитвала другите АМ, за  да кажа ,че той е "най-вкусен"..За моето бебе обаче си е най-хубав ,защото си го харесва Peace

# 16
  • Мнения: 306
Според мен пробвай с Милумил. Но аз започнах адаптираното мляко след 6 месец. Смених бая докато и хареса нещо. Въпреки, че повечето са много по-вкусни от кърамата( или поне за мен Laughing)

# 17
  • Мнения: 14 489
Точно на три месеца след много умуване, четене, ровене из форумите и т.н избрах и сама смених млякото на бебка от Фризо НА на Хипп розов.При нас също беше по препоръка на педиатъра без да има защо-фамилна обремененост или някакъв друг проблем.С това мляко Фризо НА мога да кажа, че бебка не се чувстваше особено добре-трудно изхождане, огладняваше начесто и т.н.Розовият Хипп за мен е много добро мляко с пробиотици и вече дори сме на двойката.По-гъсто е, не мирише така гадно, както този фризолак и въобще нещата са ОК.Ако имаш някакви въпроси наслеща съм 

дъщеря ми пък от три месечна възраст е на фризо ха, пие го без никакъв проблем, с изхождането също не сме имали абсолютно никакви проблеми. не го казвам за заяждане, а затова, че всяко дете е различно и всичко е относително Peace

аз бях решила да давам лактана био, но се наложи да минем на хипоалергенно мляко.

# 18
  • Мнения: 7
Да, индивидуално е явно, личи си и от отговорите - бебченцата не са никак глупави,имат си свой вкус още от мънички. Все пак реших да взема Хип-а, ще пиша като го пробвам. Страхотни сте, мерси за отзивчивостта  Hug

# 19
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
По принцип най-сладкото мляко било Аптамил, но той се препоръчвал за по-капризни деца, които наддават по по-малко -това ми каза нашата педиатърка.Иначе Хип-а с пробиотици, който си взела е много добър избор  Peace

# 20
  • Мнения: 1 558
Аз съм ползвала само НАН Peace

# 21
  • Мнения: 34
наистина за мен АПТАМИЛ е най-доброто мляко , а и бебчето ми страшно го харесва, дори след годимка го давам , само че е малко скъпо

# 22
  • Мнения: 472
Знам от приятелки,че Милумил е най-вкусното мляко и най-добре се приемало от децата,но лично ние не сме ползвали,отначало бяхме на НАН ХА,но се запичахме,после минахме на Лактана Био,но се оказа,че имаме рефлукс и сега пием Фризовом,малката го яде с удоволстие и не повръща,пък и ака редовно,което за мен е много важно  Peace

# 23
  • Мнения: 107
ИМАМ БЕБЕ НА 8 МЕСЕЦА ОТ ПЕТИЯ МЕСЕЦ ЗАПО4НАХМЕ СМЕСЕНО ХРАНЕНЕ.ПЪРВО ДОКТОРКАТА МЕ ПОСЪВЕТВА ДА КУПЯ ФРИЗО , НО СЛЕД КОНСУЛТ С МНОГО МАМИ РАЗБРАХ, 4Е ОТ НЕГО БЕБЕТАТА СЕ ЗАПИ4АТ.ОБСЪДИХ МЕ ГО В КЪЩТИ И РЕШИХМЕ ДА ПРОБВАМЕ С НУТРИЛОН .ОКАЗА СЕ 4Е НЕ СМЕ СГРЕШИЛИ. НЯМАМЕ ПРОБЛЕМ С ЗАПИ4АНЕ.ЗА УТО4НЕНИЕ ИМАМ И КАКА, КОЯТО СЪЩО СМЕ ОТГЛЕДАЛИ С НУТРИЛОН. Thinking  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 157
Според моя опит (а ние сме пробвали почти всички млека, че нищо не щяха да ядат по едно време) най-охотно приемат хуманата. Не е най-качественото, но пък по-добре хумана отколкото нищо. Но вероятно си зависи и от вкуса на детето.

Извинявам се на авторката,че се намесвам в темата,но понеже давам Хумана и това,че не е качествена честно казано ме шашна-ще кажеш ли какъв е проблема си имала с  нея?С качеството й?Някакви боклуци ли е имало вътре или какво?Благодаря и пак се извинявам на авторката на темата.

# 25
  • Мнения: 498
И двете ни деца са пили Аптамил от раждането

# 26
  • Мнения: 1 336
Аз давам НАН, не съм имала проблеми с него и затова не съм го сменяла, но съм чувала от други майки, че Милумил е най-сладичко, розов Хип също не е лошо.

# 27
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Отбих сина си на 4 месеца и от тогава го храня с Frisolac. Никога не ми е отказвал!  Peace

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 723
Първо бяхме на Фризолак,но се запичахме,после минахме на Хуманаи пак се запичахме,после на Селия много е добро,но се оказа,че имаме рефлукс и сега пием Фризовом,малката го яде с удоволстие и не повръща,пък и ака редовно,което за мен е ОК.
Аз също съм опитвала всичките и Фризовома е най-вкусиен.
Опитах и Мил Мил ,но беше много редичко и хич не ми се стори сладко/Никол дори не поиска да го опита/

# 29
  • Мнения: 9 973
фризолак си ядеше

Общи условия

Активация на акаунт