Рано ли е за кошница за кола?

  • 5 009
  • 139
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 776
Ползваме от самото начало. А също и вкъщи. Отначало не му беше много удобно. Или поне аз така си мислех. Но сега прекарва доста голяма част от деня в нея, с почивки. Просто легнал не може да стои - има бодлички отдолу Mr. Green. Надявам се да не му навреди това. Все пак нали са измислени за бебета.

# 31
  • Мнения: 6 713
Кошницата се ползва от самото раждане. В болницата, в която раждах (в чужбина е) не те изписват,ако не носиш кошницата на изписването. Simple Smile Проверяват дали си закопчал правилно бебето и ако имаш нужда от помощ идват да ти помогнат да я сложиш в колата. Simple Smile
И не, не е вредна! Laughing

# 32
  • Мнения: 1 195
От както ни изписаха от болницата, в колата винаги си е бил в кошницата!
Използвала съм я и за вкъщи, докато беше малък, вместо шезлонг, кротуваше си вътре, но не съм прекалявала със стоенето в неяв къщи! Вколата обаче винаги беше в нея а сега вече в столчето  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 17 592
Моментът за кошница за кола е първия път, когато детето се сложи в колата. Това е единственият правилен начин за превозване на бебета - дори го има изрично написано в Правилника.

# 34
  • Мнения: 204
Аз щерката когато ни изписаха от родилното веднага я сложих в кошницата ,може да му сложиш малка възглавни4ка от долу м/у коланите ако мислиш 4е не му е удобно.

# 35
  • Мнения: 54
Когато ни изписаха се поколебах дали да сложим бебо в кошницата заради разни  мнения на разни познати, че не бил полезно... Още на първите километър - два осъзнах колко опасно може да се окаже едно по-рязко спиране или тръгване за мъника. Спряхме и го наместихме в кошчето. Ядосах се на себе си, че слушам какво казал този и онзи, а хем бях чела на няколко места как се превозва бебе в кола. Препоръка: вярвайте на дебелите книги, а не на дочуто от неясни източници...

# 36
  • Мнения: 1 558
След първия месец започнах да го слагам в кошницата за кола.Слагах му до 5 месец малка възглавничка и сме нямали проблеми. Peace
И аз така. Peace

# 37
  • Мнения: 1 554
още от родилния дом беше в нея,ползвахме пег перего сип Peace сега ще купуваме голям стол Peace

# 38
  • Мнения: 1 155
От както се е родила я сложих в кошницата. Тя е безопасност на детето, първоначално й слагах една възглавничка отдолу. Направо се вбесявам  #Cussing out като видя безотговорни родители, които возят гушнати бебетата и  децата си. При нас този филм го няма само в стола и обезопасена с коланите. Peace

# 39
  • Мнения: 345
Не е рано ,но на всеки 2 часа трябва да се прави почивка,заради гръбчето.

# 40
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не, не е рано.

# 41
  • Мнения: 27 524
първоначално й слагах една възглавничка отдолу.

А ето това определено е вредно.  Confused

# 42
  • Мнения: 512
Oт новородено я слагам, но само когато пътуваме.
Не съм я използвала вкъщи.
И аз така! Използвах кошницата само в колата.

# 43
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
След 2-я месец започнах да го ползвам Peace
И аз така.

# 44
  • Разград
  • Мнения: 518
Oт новородени ги слагам, основно когато пътуваме.
В къщи използвах рядко когато съм сама и плачкат и двамата  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт