Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора

България-Швейцария

или - изкушавала ли ви е идеята да се 'завърнете в бъдещето', след като ви е била дадена възможност да поправите някои свои грешки или да избегнете лошо стечение на обстоятелствата в миналото?
Изцяло ли ще промените живота си или само ще добавите някои детайли тук-там?
Бихте ли рискували да го направите, дори ако знаете, че резултатът в крайна сметка може да е същият или дори по-лош, а най-вече - различен?

Ето, аз съм доволна от живота си такъв, какъвто е; знам, че само минавайки точно по този път е било възможно да стана това, което съм сега... и въпреки всичко, ей-така още на първо четене бих променила поне три неща...
А вие? Very Happy
Цитирай

Бих променила всичко, най вече една тинейджърска грешка, макър, че само бог знае какво можеше да се случи ако...
Цитирай

Нищо не бих променила.Нито  бих върнала назад часовника,нито  да превъртя напред,ако имам тази възможност.
« Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 03:15 от пловдивчанка »
Цитирай

Да, бих се върнал доста години назад, безусловно. Но все пак ме интересуват някои параметри на машината на времето:
1. Тук, в 2009, ще остане ли мой фантом, който да се грижи за семейството си?
2. Ако да, аз ще си спомням ли за фамилията си.
3. Ако не си спомням, какъв е смисъла да се връщам, ще направя същите грешки.
4. Като се върна, има ли вероятност да срещна себе си?

Чели ли сте Дневниците на Йон Тихи? Там за едни болт и гайка имаше големи неразбории.

Звездни дневници, седмо пътешествие - Станислав Лем
« Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 06:04 от Вълкът с дълъг ник »
Цитирай

София

Да, бих променила година и половина от живота ми преди пет-шест години. Но това със сегашните ми възприятия, не ми е ясно как става връщането. Защото, ако се появя пак там, тогавашната, сигурно пак бих действала по същия начин.
Цитирай

Stara Zagora

Нищо не бих променила,независимо,че в миналото имам доста грешки,които съм правила не бих ги променила.Все пак са ми дали са ми дали някакъв урок.
Цитирай

Не бих. Аз съм това, което съм, заради всички грешки и пропуски в миналото. Човек трябва да живее днес. Не вчера и не утре.
Цитирай

София

Нищо не искам да променя от миналото си.Искам да забавя настоящето.Хубавите мигове,дни,почивки се изнизват много бързо. Wink
Цитирай

Brokenpromiseland

Да, ако имаше такава възможност щях да променя доста неща.....харесвам живота си, но смятам, че някой неща не трябваше да се случват, а други трябваше.....
Цитирай

Aз по принцип съм склонна да анализирам доста, така че със сигурност, ако имам възможност,  бих променила някои неща от миналото.
Знам, обаче, че това е немислимо, затова се стремя да използвам рационално опита, който вече съм натрупала от преживяното и да не повтарям минали грешки.
Цитирай

София

Едно нещо само...Сбърках,но уви...
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

бих го върнала... да.
Но не заради моя живот... Мне. А само за да си "върна" някой загубени души.
Цитирай

Ако мога да върна времето назад нямаше да съм това, коео съм. Щях да отида до центъра на земята, да копая за уран, рубини, злато и съхранени чудовища. А после щях замина на село.
Цитирай

при децата

Не искам да връщам назад никакъв часовник. За по-сигурно го счупих и разпилях парчетата в четири посоки  Very Happy
Цитирай

Това с часовника реално никога не ми е хрумвало, струва ми се, че така или иначе това сигурно нямаше да ме спаси от себе си и пак щях да си забъркам някои от кашите, които съм забърквала.
Като дете много често си представях, че съществуването ми на земята е да речем....условно и за момент допусках, че аз съществувам само в съзнанието си и всичко, което ми се случва е само в главата ми, а реално никога не ме е имало и няма да ме има. Че родителите ми, домът ми и всичко останало съм си го съчинила, а всъщност си дремя някъде си там в зародиш и може никога да не се родя.  Некви такива...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора