За отслабване най-вярно направление ще ви покаже Дюкан без съмнение - 149

  • 31 127
  • 495
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 135
Valensita не се отчайвай аз от 12,01 съм на режима - 4кг съм, но сантимитрите ми намаляват и вече доста панталони ми падат. Grinning. Така че продължавай смело напред! newsm10 smile3521

# 61
  • Мнения: 11 747
Да се запиша в темата и да се похваля, че тоалетната върви добре  smile3550  много ми е важно!
Килограмите не мърдат, тая надежда за тази седмица. 
Пловдивчанки, видях малко снимки  Peace

Усмихнат и отслабващ ден на всички!  Hug

# 62
  • Мнения: 97
Записче и от мен.
Видях и аз най-накрая 5-чка на кантара/59,9/ LaughingОтдавна не съм писала ,но нали бях на гости на мама за 2 седмици та затова.
Още 4-5 килца и влизам в 3-та Hug

# 63
# 64
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
И аз да посвирукам с Дорето  Whistling
 Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 1 590
Здравейте бандитки на годината!
Два дни без интернет и станах направо #Silly

Досега четох всичките близо 20 страници, които сте изписали за няма два дни, но най-вече искам да честитя (макар и на патерица) рождените дни на две любими приятелчета :

ДАНИ, БАЧИ - да сте ни живи и здрави! Да сте много щастливи! Весели, красиви и слабички!!!  
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 66
  • Мнения: 262
Здравейте, момичета!
Кри кри, благодаря ти за отговора за магнерота. От днес започвам да си пия по 1 хапче Simple Smile Мерси!
Ренка, носи си едно малко бурканче с прясно мляко 0,1% в чантата. Друго не ми хрумва  newsm78
Ох, и аз пих чай от шипка. Не знаех, че шипката е плод! А си мислех, че съм изрядна!  #Cussing out
Еми днес като изляза с малката ще пия от мащерка, защото в кафето до паркчето други билкови чайове нямат. Аз сутринта не издържах и се премерих и пак нямам минусче! Да минава този МЦ, че направо ми омръзна вече Sad
Иначе вчера с 2 приятелки ходихме на гръцка сладкарница. Те замезваха доволно (всяка тежи по 48кг), а аз си пийвах водичка и дори не ми се дояде от техните калорични бомби! А онзи ден една приятелка ми дойде на гости и пред мен си изхрупа един шоколад Милка, ама аз даже не трепнах, дори не ми се прияде, докато я гледах Simple Smile Много съм учудена от факта, тъй като именно сладкото е ахилесовата ми пета!
Лек ден на всички и много минусчета утре!

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 16
Здравейте, здравейте! Аз съм отново тук, за жалост с една седмица прегерешение тотално и няма да се оправдавам, защото сама съм виновна, сама се забърквам в глупости и наистина не ми беше нито до режими нито до нищо.
Искам да изкажа огромната си благодарност на ванеса и на кри за личните, които ми изпратиха, за да ме подкрепят. Наистина момичета признавам си, че това беше причината да се завърна сред вас. Обичам ви.  Hug  bouquet

И сега да докладвам. Най - доброто е, че за тази една седмица съм си върнала само едно кило, а не всички свалени. И от днес съм отначало, но този път обещавам да не правя глупости и да се придържам изцяло към режима!!!
Ще пиша всеки ден!!!

# 68
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Здравейте момичета!
Моите новини днес са "лоши"! Напускам редиците ви! От известно време се усещам, как режима започва хич да не ми понася. Обмислих нещата и реших, да сменя диетата, преди да съм опропастила резултатите, които съм постигнала до тук!

Много ви благодаря за съветите и подкрепата, която ми оказахте! Страхотни сте!
Ще ви наглеждам!  Flutter Успех на всички! Дано по-бързо да достигнете желаните килограми!  Hug

# 69
  • Мнения: 63
Здравейте момичета!
Моите новини днес са "лоши"! Напускам редиците ви! От известно време се усещам, как режима започва хич да не ми понася. Обмислих нещата и реших, да сменя диетата, преди да съм опропастила резултатите, които съм постигнала до тук!

Много ви благодаря за съветите и подкрепата, която ми оказахте! Страхотни сте!
Ще ви наглеждам!  Flutter Успех на всички! Дано по-бързо да достигнете желаните килограми!  Hug

Хей, това е тъжно  Weary .  Трети етап поне няма ли да ти понесе?
Успех нататък и знай,че и тук си постигнала много!!!

# 70
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Gardenia, ще намаля значително приема на месо и млечни продукти, съответно трета фаза не ми върши работа в случая.
Но аз не съжалявам. Режима на Дюкан си изигра значителна роля в живота ми и основната цел е постигната - промених си виждането и отношението към храната!

# 71
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
привет момичета
хайде да се представя и аз и да се включа във вашите редици
след раждането на сина ми имах да свалям 30кг, започнах с Дюкян, свалих 15 кг, но стечение на обстоятелствата (дълго за обяснение) се наложи да прекъсна диетата, хубавото е че върнах само 2кг, останалото успях да задържа, та сега когато уж всичко вече е наред смятам че е време да продължа или да започна отново със свалянето
това което ми допада в тази диета, че си хапвам на воля и не се лишавам от така любимото и проблемно сладко
та имам да свалям 15кг, които с много търпение и усилия смятам да премахна до лятото
единствено не знам това че съм със сериозен грип и сумати лекарства, заради температурата и кашлицата, дали няма да ми повлияят зле, но аз съм решила и започвам
та като всеки новак и аз започвам с въпрос, направих си кекс, невероятно стана, само ще ви кажа продуктите, аз вие кажете има ли нещо не режимно
5яйца, 4ц.л. подсладител, 240гр обезмаслено кис. мляко, 3с.л. обезмаслено сухо мляко и 3с.л. маизена, а да 1 бакпулвер
как  ви се струва, разпределила съм си го за цялата седмица

# 72
  • София
  • Мнения: 1 590
Срещата на 7.02.09 - 13ч00 в София ще стане в Пицария СЛАВЯНИ, на ул. Янко Сакъзов № 72 - ето ви информация, да видите къде се намира :www.slaviani.bg

Ако има още желаещи, моля да се запишат по-бързичко!
Трябва да потвърдя бройката в ресторанта... засега сме 39 парчета Joy

Филюдка, не се коси бре душо ... границата ви е още затворена...
Лейди Фрост, ще ми липсваш!

# 73
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 74
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Лейди Фрост, ще ми липсваш!

Ех, аз ще ви навестявам, няма как! Вие сте ми първата любов!  Heart Eyes Пък и ако още ме искате, на 7ми ще дойда на срещата!

Общи условия

Активация на акаунт