МАЛЪК СЕЧКО се задава и по 2 ЧЕРТИЧКИ ще ни подарява!/26.01.-01.02.'09/

  • 8 218
  • 167
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 247
Минди  да си призная така и не се научих да качвам снимки Embarassed
Xlora мила бях ме на Узана Габрово
 а бе то имаше сняг но заваля дъжд и го скапа

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 10:45 от ral4e

# 16
  • Мнения: 417
Миле ще те чакам пиле с добри новини чу ли Praynig Praynig Praynig Praynig

Калинка не се притеснявай няма смисъл какви изследвания ще правите и къде  Wink
Ами при Владимиров, на мен антитела на мъжа някакви генетични и антитела май, обясни ми ама аз не го разбрах съвсем Crazy

# 17
  • Мнения: 1 732
добро утро и от мен момичета! newsm46
лека и бебеносна седмица пожелавам на всички момичета! preggo
миле Hug Praynig Hug!

# 18
  • Мнения: 616
Мамче, страхотна темичка, а и кафенцето едно любовно мммм.  newsm51
Дора, закуската е превъзходна, както съм гладна за другите направо не остана  smile3525
Ники имаш стиснатите ми палци за днес  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Стискам палци за всички ви  Hug Praynig
Аз малко съм нервна, че чакам обаждане за ембриончетата и трансфера. Ох, стискайте палци. Всичко ми е свито, направо като в безтегловност съм.

# 19
  • Мнения: 4 700
Lora33, успех. Да ни държиШ в течение.  Praynig Hug

# 20
  • Мнения: 7 201
Привет отново. Hug
Радвам се,че темата ви е харесала, Grinning дано да е късметлийска.
Калинче-дано имате добри резултати! Praynig
Лора,мила и на теб успех и хубави новинки тая седмица! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Миле-не разрешавам на никви лелки да идват тая седмица и въобще при теб! Naughty Heart Eyes
Маринексче-радвам се,че кучо се чувства добре! Peace
Свраче-къде си? Rolling Eyes Hug

# 21
  • Мнения: 1 715
Да се запиша и аз в хубавата теми4ка Simple Smile
Днес ми е 4-ти ден от трансфера, в период на трудно и мъ4ително о4акване Confused
Успех на вси4ки и ползотворна и пълна с хубави емоции седмица Hug

# 22
  • Мнения: 1 768
НАДЕЖДА ВИНАГИ ИМА ... гледай филми лежи си и се глезкай .Мисли позитивно и ще видиш какво чудо ще стане  Praynig Hug Не брой дни и гледай да си мислиш за други неща.Колкото е възможно по-хубави.Разглеждай красиви пейзажи и места в нета има доста .

# 23
  • Мнения: 1 062


Успешна, весела и пълна с приятни изненади седмица !


Миле, Ники  Hug Praynig

Маринекс, дано Стинг се оправи по-бързо, а бабката.....без коментар, че ще загубя добрите обноски. Но определено в такива случаи стопаните носят цялата вина, не животните. То послендите ако не разбират, хората глупави ли са !?!?

# 24
  • Мнения: 76
Момичата пожелайте ми успех и стискайте палци малък сечко да ми донесе двете чертички, на 30.01 ми е теста. Hug Hug

# 25
  • Мнения: 1 715
Момичата пожелайте ми успех и стискайте палци малък сечко да ми донесе двете чертички, на 30.01 ми е теста. Hug Hug


 Praynig Praynig Praynig Hug

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Момичата пожелайте ми успех и стискайте палци малък сечко да ми донесе двете чертички, на 30.01 ми е теста. Hug Hug
Praynig Praynig  Praynig

# 27
  • Мнения: 281
E, хайде, и аз се престраших да се включа в това форумче PartyРеших, че след година и 4 месеца неуспешни опити точно тук ми е мястото..........Пък и си ви харесвам Heart Eyes Heart Eyes :love
Аз до сега само хормонални изследвания съм правила, но успях да си запиша час при един специалист за 11. 02, та тогава и мъжо да го мятат Joy Joy Joy А пък така ми се иска преди да дойде време за часа да им се обадя да го отменя, защото вече няма нужда Sad Sad Sad
Весел ден на всички, аз като една баровка тепърва ще ходя на работа baby_neutral

# 28
  • Мнения: 3 294
silna стискам палци  Praynig

Ралче , хайде от мен да мине без снимков материал , ама повече ще разказваш Wink

megimagi добре дошла при нас , дано да не ти се наложи да се възползваш от часа си  Hug Praynig

Лора стискам палци за хубави ембриончета  Praynig

# 29

Общи условия

Активация на акаунт