Отговори
# 60
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Здравейте и от мен! Hug
Кате,мерси за хубавата темичка и дано бъде късметлийска за много от нас!
Успешен улов на всички и тези,които чакат да не дочакат гадните лелки!Много позитивна и ползотворна седмица ви желая! Heart Eyes
Аманитка,всичко наред ли е,как мина в Благоевград?

# 61
  • Мнения: 3 695
Здравейте и от мен, малко късно се влючвам, но май и при мен ще дойте лелята  Sad

# 62
  • Мнения: 629
неземната* , и аз съм така. Остават 2 дни, а нямам никакви симптоми да е станало нещо. Въпреки, че то този месец и почти няма на какво да разчитам и ми е много гадно. Вече ще се побъркам. Поне да идва вече и да се маха гадорията Sad

# 63
  • Мнения: 746
Здравейте и от мен момичета!!!!   
И  аз  благодаря за кефенцата. Embarassed
Искам да попитам: оказа се,че  Лутеалната ми фаза   е дълга само 10 дни!! Това може ли да е голям проблем за забременяване и какво да правя?

# 64
# 65
  • Мнения: 629
а ето и какво намерих в yourdays.com.  Your luteal phase must be at least 10 days long to support pregnancy.  Лутеалната ти фаза трябва да е минимум 10 дни, за да може да има бременност. Мисля, че няма за какво да се притесняваш. В рамките на нормалното е Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 1 946
Peaches, много прегръдки  Hug и на Ланна и на Ралче  Hug Hug и много стиснати палци  Praynig

За тестовете - ползвах Клиър Ову и бях доволна.  Peace

fanta, аз нали не съм чела много теми... и може да се повтарям, ама да питам.. ти никаква ли шарка от тия не си карала? ако си я карала, не ти пречи  Peace

Аманита  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 568
Охооо, така като гледам голям отбор нечакащи сме се събрали тази седмица!
meri m, malkata mama, dannito, poison avi, неземната, bgmamma123 Стискайте кълки момичета!  Hug И аз стискам и се взирам за симптоми, а тях никакви ги няма...
rali_bt дано да се окаже имплатационно зацапване  Praynig
ivap моето ПМС започва 3 дни след овуто  Crazy Ама това от няколко месеца насам, а преди това нямах или просто не съм си обръщала внимание...
mausbeni лоша работа са тия кисти. И аз все си имам откакто се помня! Дано бързо да се отървеш от тях и да подновиш лова  Hug
nana5kova, milly 76 не се отчайвайте момичета. Много рядко бебето става от раз дори и при млади и напълно здрави двойки. Нов месец - нов късмет!
sneji дано да няма нужда от хапчета  Hug
Щица браво, никакво отказване и отчайване! Аманитка май така точно в "ановулаторен" цикъл забременя, и то установен от доктор...
Fanta щом така или иначе ще отлагаш бебеправенето, защо поне не си направиш необходимите ваксини? Аз миналата година си направих срещу хепатит и рубеола, защото само на тези не ми откриха антитела в кръвта. А тогава работех в детско заведение и няма да ти казвам колко често боледувах заради малките палавници...  ooooh!
saxophone много ти е сладко бебчето!!! Пу, пу, пу! Хвърли някой вирус насам  Crazy

Аз пък да се похваля, че мъжо тия дни покрай чуденката защо бебето така се бави, сам си предложи да си направи спермограма  Mr. Green А аз от няколко месеца се подготвям за този сериозен разговор и се бях настървила за бой  Mr. Green, ама ето... добро си ми е детето  Mr. Green

# 68
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506

fanta, аз нали не съм чела много теми... и може да се повтарям, ама да питам.. ти никаква ли шарка от тия не си карала? ако си я карала, не ти пречи  :peace



Прекарала съм варицела, но въпреки това ме е страх  Embarassed

# 69
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро,момичета! Hug


Много сте изписали от вчера, а аз от работа нямам време да вляза при вас Rolling Eyes

Щи, радвам се да те видя Hug Hug

Сакси, куклата ти е много сладка Heart Eyes

Но всички много стиснати палци Peace Аз отивам да закарам детето на училище и да се стягам за работа Flutter

# 70
  • Мнения: 1 247
Добро утро Heart Eyes
Жаки страхотна закуска-кафенце Peace
Щи  Hug
Сакси как си бе душко
усмихнат ден на всички Simple Smile

# 71
  • Мнения: 165
Жаки мерси мила. Закуската е НЕВЕРОЯТНА кафенцето също Simple Smile закъде сме без тебе. Момичета- прави сте нов месец, нов късмет. Желая на всички усмихнат и ползотворен, и положителен ден и наслука

# 72
  • Мнения: 304
Жаки, страхотна закуска, благодаря!
Снежи, всъщност Аня те попита доста важни неща. От графиките ти се вижда просто един късичък цикъл, но пак си в рамките на нормалното и хич не виждам проблем с лутаелната фаза. Пък клостилбегита стимулира овулацията, как това би ти помогнало за евентуален проблем с лутеалната фаза, какъвто ти не виждам да имаш?

# 73
  • София
  • Мнения: 1 946
Добро утро! Благодаря, че ми одобрявате пиклата малка  Mr. Green Да ви се върне и на вас с по едно две наакани малки дупета  Mr. Green
 
Много съм се затъжила за радостни вести. Толкова е мило някоя да се похвали с двете чертички. КОЙ ЩЕ МЕ ЗАРАДВА ДНЕС?

# 74
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро утрооо   bouquet
Жаки, мм каква закуска си ми приготвила!Паля колата и идвам да си я взема  Mr. Green
Саксофонче,  Heart Eyes Айде още мъничко време да мина и пак да се върнеш при нас  Grinning А за Яна нямам думи пу-пу.Много е пораснала и е станала още по-сладка бонбонка  Hug
Дори, ами добре мина изпита, писахме някакви работи, надявам се на не повече от 3, защото тая се побърка точно накрая на 4 курс и скъса всички на редовния изпит.Аз мислех,че ще мина покрай капките, защото правихме едни контролни и уж трябваше да освобождава от изпита с тях ама изведнъж забрави какво е казала  ooooh! Но както и да е, ще го взема все някога.Ти как си, душичко? Hug
desitalee , мъжа ти е направо злато Mr. Green
bgmamma123 , аз пък ще ти кажа че в месец без овулация и 2 пъти секс забременях  hahaha Joy
Мен от тая нощ ме гони някакво разстройство  Sick и се чудя дали не е някой от гадните грипове  Sad

Общи условия

Активация на акаунт