Орифлейм - каталог 2 - 2009 година

  • 22 989
  • 423
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 034
Момичета, а как мога да се откажа окончателно от продуктите в чакаща поръчка, че ми омръзна всеки път да ми се появяват в поръчката-аз ги отказвам с опцията "корекция" и в следващата поръчка пак цъфват...То когато му трябват на човек ги няма, а сега не мога да се отърва...

май няма начин да се отървеш Sad При мен стоят по 1 месец някъде и после сами се махат Simple Smile...

ако отидеш в централния офис и ги откажеш на място, няма да ти се появяват повече онлайн.

# 421
  • Мнения: 3 782
Ако няма желаещи да направят темата за новия каталог, да започвам аз Flutter
Темата е готова, заповядайте http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372892.new#new

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 15:55 от ani_4ka

# 422
  • Мнения: 59
Момичета, а как мога да се откажа окончателно от продуктите в чакаща поръчка, че ми омръзна всеки път да ми се появяват в поръчката-аз ги отказвам с опцията "корекция" и в следващата поръчка пак цъфват...То когато му трябват на човек ги няма, а сега не мога да се отърва...

май няма начин да се отървеш Sad При мен стоят по 1 месец някъде и после сами се махат Simple Smile...

ако отидеш в централния офис и ги откажеш на място, няма да ти се появяват повече онлайн.

Не мога да отида в центр.офис , защото не съм от София, а "чакащите" са ми от преди Коледа -направо няма отърване...Та се питах дали не може да се направи нещо онлайн...

# 423

Общи условия

Активация на акаунт